Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej

Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej

Biznes, ekonomia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Liczba stron: 214
Rozmiar 3 MB
Data premiery: 2015-12-10
Tytuł: Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej
Autor: Sutherland Jeff
Tłumacz: Sikorski Witold, Dąbkowska-Kowalik Małgorzata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 214
Data premiery: 2015-12-10
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18714159

A kiedy narasta presja, to wzrasta brak zadowolenia. Zawiera sporo przykładów. Opierając się na swoich doświadczeniach życiowych, ten były pilot myśliwca po west point, ekspert biometryki, cto oraz wiceprezes technologii jedenastu różnych firm technologicznych rzucił wyzwanie dysfunkcyjnym realiom i zaczął szukać rozwiązań, które miałyby globalny wpływ na efektywność pracy.za sprawą tej książki odbędziesz podróż na linię frontu scruma, gdzie system znacznej odpowiedzialności, współdziałania w zespole, ciągłego iteracyjnego ulepszania stworzony przez jeffa spowodował przeniesienie fbi w xxi wiek, wpłynął na udoskonalenie projektu spalającego 2,8 l/100 km i osiągającego 225 km/h taniego samochodu, zmienił sposób interakcji farmaceutów z pacjentami, wpłynął na zmniejszenie ubóstwa w Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej Pobierz krajach trzeciego świata, a nawet pomaga ludziom planować wesela i wywiązywać się z weekendowych obowiązków!spleciony z filozofii sztuk walki, podejmowania decyzji przez sędziów, zaawansowanej walki powietrznej, robotyki i wielu innych dyscyplin, scrum ciągle przykuwa uwagę.. . Czyli jak robić dwa razy więcej, dwa razy szybciej" może zmienić twoje życie! . Książka tłumaczy skąd się wzięły zasady pracy zdefiniowane w metodyce scrum. Ale najważniejszym powodem, dla którego warto przeczytać książkę, jest to, że może ona pomóc w osiągnięciu tego, co inni uważają za niemożliwe – bez względu na to, czy będzie to pionierska technologia, wymyślenie nowego systemu edukacji, nieznany dotąd sposób nakarmienia głodnych, czy bardziej przyziemnie, budowanie podstaw rodziny, żeby nabrać energii i działać z powodzeniem."scrum. Jak dla mnie trochę dużo przehwałek i zarozumialstwa, ale w sumie czyta się ją dobrze..

W ostatnim czasie odnotowano wzrost produktywności o 1200%! nie ma bardziej przejrzystego, istotnego wyjaśnienia scruma i obietnicy, jaką niesie za sobą, niż ta jeffa sutherlanda, człowieka, który ponad 20 lat temu zbudował pierwszy zespół scrum.drażliwa kwestia, którą porusza jeff, sprowadza się do tego, że ludzie są zupełnie nieprzygotowani do szybkiego i skutecznego wykonywania pracy. Scrum to prawdziwy przełom. żyjemy w świecie, w którym nie wszystko funkcjonuje tak jak należy. Zespoły często pracują ze sprzecznymi celami. Dla tych, którzy wierzą, że każdą pracę można wykonać jeszcze lepiej, pionier scruma – jeff sutherland – przygotował błyskotliwą, głęboką i prowokującą do myślenia książkę o Scrum. Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej Pobierz procesie zarządzania.w przyszłości historycy – spoglądając wstecz na rozwój człowieka – będą kreślić linię podziału na czas przed scrumem i po scrumie. Najlepiej ułożone plany idą z dymem. Już teraz napędza większość głównych firm technologicznych na świecie i zaczyna się rozprzestrzeniać w każdej dziedzinie, w której ludzie borykają się ze skomplikowanymi projektami.jeśli kiedyś byłeś zaskoczony tempem, w jakim zmienia się świat, to scrum jest jednym z powodów, dla których tak się dzieje.

Komentarze

Agorka

Agorka

Książka tłumaczy skąd się wzięły zasady pracy zdefiniowane w metodyce scrum. Jak dla mnie trochę dużo przehwałek i zarozumialstwa, ale w sumie czyta się ją dobrze.. Zawiera sporo przykładów. .

Zostaw komentarz