Fenomenalna kuracja dr Wahls. Plan leczenia stwardnienia rozsianego i innych chorób autoimmunologicznych

Fenomenalna kuracja dr Wahls. Plan leczenia stwardnienia rozsianego i innych chorób autoimmunologicznych

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 364
Rozmiar 1,6 MB
Data premiery: 2015-11-23
Tytuł: Fenomenalna kuracja dr Wahls. Plan leczenia stwardnienia rozsianego i innych chorób autoimmunologicznych
Tytuł oryginalny: The Wahls Protocol. A Radical New Way to Treat All Chronic Autoimmune Conditions Using Paleo Principles
Autor: Wahls Terry, Adamson Eve
Tłumacz: Ciecieląg Grzegorz
Wydawnictwo: Illuminatio
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 364
Data premiery: 2015-11-23
Rok wydania: 2015
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18599992

Choroba postępowała bardzo szybko, a standardowe leczenie nie przynosiło poprawy. niewiarygodna historia dr terry wahls to dowód na to, Fenomenalna kuracja dr Wahls. Plan leczenia stwardnienia rozsianego i innych chorób autoimmunologicznych Pobierz że nie ma chorób nieuleczalnych!kuracja dr wahls to wzbudzająca falę zainteresowania metoda, która daje nadzieję chorym na stwardnienie rozsiane. Kuracja ta pomaga powrócić do zdrowia osobom chorym na sm i inne choroby autoimmunologiczne, które do tej pory uznawano za nieuleczalne.. To, co jemy może zaprowadzić nas na skraj choroby lub uzdrowić i dodać sił".dr terry wahls . Kiedy lekarka terry wahls dowiedziała się, że choruje na stwardnienie rozsiane, była zdruzgotana. Dzięki tym cennym wskazówkom każdy może przejąć kontrolę nad zdrowiem swoim i swoich bliskich.to jedna z najważniejszych książek o zdrowiu jakie kiedykolwiek napisano!"fundamentem zdrowia jest jedzenie. Do tego dobrała odpowiednie suplementy i konwencjonalne zabiegi pobudzające krążenie i pracę mięśni.

Szybko zauważyła, że może stymulować swoje mięśnie poprzez jedzenie odpowiednich pokarmów. Efekt był spektakularny!książka „fenomenalna kuracja dr wahls” to bardzo szczegółowy, czytelny i rzetelny opis metody opracowanej przez genialną lekarkę. Kiedy terry była zmuszona do poruszania się wyłącznie na wózku utrzymującym ją w pozycji półleżącej, zaczęła analizować badania nad chorobami immunologicznymi i rozważać ich wyniki. Postanowiła przejść na dietę paleo, aby zapewnić ich jak najwięcej swojemu organizmowi. To prawdziwe światełko nadziei dla chorych i ich bliskich! w publikacji znalazły się zarówno zalecenia dietetyczne dr wahls, przepisy na potrawy zgodne z dietą paleo, propozycje łagodnych ćwiczeń ruchowych oraz opis konwencjonalnych metod leczenia skutecznych w dochodzeniu do zdrowia.

Komentarze

Zostaw komentarz