Prawo milenium. Księga 2. Anioł burz

Prawo milenium. Księga 2. Anioł burz

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Galeria Książki
Seria: Prawo milenium
Liczba stron: 518
Rozmiar 5,7 MB
Data premiery: 2015-10-28
Tytuł: Prawo milenium. Księga 2. Anioł burz
Tytuł oryginalny: Angel of Storms
Seria: Prawo milenium
Autor: Canavan Trudi
Tłumacz: Mazurek Izabella
Wydawnictwo: Galeria Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 518
Data premiery: 2015-10-28
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18459319

Wszyscy ze zdumieniem obserwują nagłe wycofanie wrogich wojsk. . . Trochę zmienia się sceneria z pierwszej części, do Prawo milenium. Księga 2. Anioł burz Pobierz czego po pierwszych stronach nie mogłam się przyzwyczaić, ale... Tyenowi pozostaje jedynie złożona velli obietnica przywrócenia jej cielesnej postaci. Szkoda, że nie ma kolejnej części już... Przeszłość i magiczne zdolności dziewczyny z dalekiego kraju to tylko jeden z nich... Kolejna doskonała książka dla fanów trudi canavan :).

Nauczyciele i studenci uciekają, ponieważ w Prawo milenium. Księga 2. Anioł burz Pobierz szkole uczono zakazanej przez raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. Trudi canavan jak zwykle w swym niepowtarzalnym stylu zabiera czytelników w świat fantazji.. Musi zdecydować, do czego jest w stanie posunąć się, aby dotrzymać danego słowa. Polecam, przepiękne wydanie. raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności.. Książka wciąga tak, że zaczynasz żyć życiem bohaterów. Tajemniczy przybysz skrywa wiele sekretów... .

Wieść o tym dociera do liftre, gdzie tyen naucza magii mechanicznej. . W jednej chwili traci on dom oraz cel... Łatwo się czyta. anioł chce wrócić do swojego świata i zamierza zabrać rielle ze sobą. . Do bram miasta przybywają trzy postacie - w czarnych włosach jednej z nich pobłyskują niebieskie Prawo milenium. Księga 2. Anioł burz Pobierz refleksy. Godna polecenia.

po odzyskaniu władzy przez raena, wokół wzbiera bunt. Jak już się człowiek wciągnie nie ma powrotu! przez dwa dni nie mogłam się oderwać, czytałam non stop - autorka cały czas utrzymuje napięcie, cały Prawo milenium. Księga 2. Anioł burz Pobierz czas chcemy wiedzieć co będzie dalej!polecam tą jak i wszystkie inne książki trudi !. spokojne życie rielle wśród tkaczy gobelinów w schpecie burzy wojna. Wartka i porywająca akcja. Ja się nie mogłam oderwać :). . Akcja wartka nie ma dłużyzn.

Komentarze

solopit

solopit

Akcja wartka nie ma dłużyzn. Godna polecenia. Łatwo się czyta. .

Oswin

Oswin

Trochę zmienia się sceneria z pierwszej części, do czego po pierwszych stronach nie mogłam się przyzwyczaić, ale... Jak już się człowiek wciągnie nie ma powrotu! przez dwa dni nie mogłam się oderwać, czytałam non stop - autorka cały czas utrzymuje napięcie, cały czas chcemy wiedzieć co będzie dalej!polecam tą jak i wszystkie inne książki trudi !. .

gamma1989_20

gamma1989_20

Polecam, przepiękne wydanie. Kolejna doskonała książka dla fanów trudi canavan :). .

Kasia Oleksowicz

Kasia Oleksowicz

Szkoda, że nie ma kolejnej części już... Ja się nie mogłam oderwać :). Książka wciąga tak, że zaczynasz żyć życiem bohaterów. .

piotr nadolski

piotr nadolski

Wartka i porywająca akcja. Trudi canavan jak zwykle w swym niepowtarzalnym stylu zabiera czytelników w świat fantazji.. .

Zostaw komentarz