7 dni

7 dni

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 125
Rozmiar 4,7 MB
Data premiery: 2015-09-17
Tytuł: 7 dni
Autor: Ainsworth Eve
Tłumacz: Mortka Marcin
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 125
Data premiery: 2015-09-17
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18163995

Akcja rozgrywa się na przestrzeni tygodnia - 7 dni, w szybkim tempie, nawiązując w pewien sposób do stylu życia nastolatków na portalach społecznościowych. Książka pokazuje tak naprawdę współczesny świat nastolatków. . . Niektóre rozdziały poprzedzają wpisy na facebooka wraz z komentarzami. Szybko się ją czyta ,gdyż jest napisana w prosty sposób i bardzo wciąga. Jeden prześladowca, jeden cel, dwie ofiary… jess jest otyła, nosi niemodne ubrania, jest nieśmiała i nie 7 dni Pobierz chce rzucać się w oczy. (przeczytałam ją w 2 dni więc bardzo szybko.).

Cała sytuacja nie jest jednak tak jednoznaczna jakby się wydawało, ponieważ z pozoru idealna kez, za fasadą pewności siebie, ukrywa bolesną tajemnicę… książka skonstruowana jest na zasadzie równoległych narracji, z perspektywy dwóch głównych bohaterek. Bardzo ją polecam. Kez to jej 7 dni Pobierz przeciwieństwo – przebojowa, atrakcyjna i jedna z najbardziej popularnych dziewcząt w szkole. .. Ich drogi krzyżują się pewnego popołudnia, a kez zaczyna zamieniać życie jess w piekło, dręcząc ją i upokarzając.. 7 dni przez które ofiara (jess ) i prześladowca (kez) zmierzają się z trudami i przeciwnościami. Problemy z rodzicami, otyłość, nękania.

Komentarze

Anonim

Anonim

.. 7 dni przez które ofiara (jess ) i prześladowca (kez) zmierzają się z trudami i przeciwnościami. Problemy z rodzicami, otyłość, nękania. Książka pokazuje tak naprawdę współczesny świat nastolatków. Bardzo ją polecam. (przeczytałam ją w 2 dni więc bardzo szybko.). Szybko się ją czyta ,gdyż jest napisana w prosty sposób i bardzo wciąga. .

Zostaw komentarz