Notatki maturalne Persila. Biologia

Notatki maturalne Persila. Biologia

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 375
Rozmiar 6,5 MB
Data premiery: 2015-07-15
Tytuł: Notatki maturalne Persila. Biologia
Autor: Majewski Bartosz
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 375
Data premiery: 2015-07-15
Rok wydania: 2010
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez limitu
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: nieograniczone
Indeks: 17884778

Wielu czytelników to przyszli lekarze, dentyści, weterynarze, farmaceuci, biolodzy. Genialne do utrwalenia i odświeżenia wiedzy.. Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz Zakres treści odpowiada aktualnemu informatorowi maturalnemu. Polecam!. e-book przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych chcących dobrze przygotować się do matury z biologii oraz chemii.. Używałam ich do szybkich powtórek przed maturą. Sam autor – jak zapewnia – dzięki notatkom jest studentem kierunku lekarskiego na uniwersytecie medycznym w poznaniu.notatki persila obejmują cały materiał wymagany do matury rozszerzonej z biologii, oparte są na podręcznikach, przy czym nie stanowią ich streszczenia. Notatki po wydrukowaniu wypełniły cały segregator.

. Wszystko dobrze wytlumaczone. Dobra książka do matury, fajnie podsumwuje potrzebną wiedzę. Bardzo przystępne.. Polecam, obszerne.. . Wydaje się jednak, że dzięki swej obszerności, obejmują cały wymagany na maturę rozszerzoną materiał, dzięki czemu Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz można zaoszczędzić na kupnie vademecum.

Myślę, że po przerobieniu tych Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz notatek, szkolny podręcznik okaże się zbędny. Świetnie sporządzone notatki. . . . . .

Na szczęście okazało się, że dzięki licznym schematom i obrazkom, samego tekstu nie ma aż Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz tak wiele. Zakup i wysyłka bezproblemowe. . . Polecam, uważam już dziś, że bardzo mi pomogą :) do matury idealne powtórzenie. Na początku trochę mnie to przeraziło. .

Doskonale opracowane i Notatki maturalne Persila. Biologia Pobierz przygotowane materiały! czyta się lepiej niż podręcznik. Bardzo dobrze podsumowuje wiadomość, są podane rzeczy, których czasami nie było w podręcznikach, a obowiązują. Dzień przed maturką, dobra lektura do kawy. Polecam notatki persila. Notatki z biologii bardzo obszerne, liczą prawie 400 stron. Plus także za kontakt ze sprzedającym i przesłanie bezpłatnej próbki, która ostatecznie przekonała mnie do zakupu.. Zgodnie z zapewnieniami sprzedającego, wszystkie zagadnienia opisane są w sposób zrozumiały.

. Rewelacyjnie opracowany materiał do powtórek! szkoda, że jest dostępny tylko w pdf.... W sam raz na uzupełnienie swoich notatek. .

Komentarze

Karolina Grzella

Karolina Grzella

W sam raz na uzupełnienie swoich notatek. Dzień przed maturką, dobra lektura do kawy. .

aga13135

aga13135

Polecam, obszerne.. .

Karolina Winiarek

Karolina Winiarek

Genialne do utrwalenia i odświeżenia wiedzy.. Świetnie sporządzone notatki. Używałam ich do szybkich powtórek przed maturą. .

Anonim

Anonim

Notatki po wydrukowaniu wypełniły cały segregator. Wydaje się jednak, że dzięki swej obszerności, obejmują cały wymagany na maturę rozszerzoną materiał, dzięki czemu można zaoszczędzić na kupnie vademecum. Zakup i wysyłka bezproblemowe. Polecam!. .

Anonim

Anonim

Notatki z biologii bardzo obszerne, liczą prawie 400 stron. Na szczęście okazało się, że dzięki licznym schematom i obrazkom, samego tekstu nie ma aż tak wiele. Na początku trochę mnie to przeraziło. Zgodnie z zapewnieniami sprzedającego, wszystkie zagadnienia opisane są w sposób zrozumiały. Plus także za kontakt ze sprzedającym i przesłanie bezpłatnej próbki, która ostatecznie przekonała mnie do zakupu.. Myślę, że po przerobieniu tych notatek, szkolny podręcznik okaże się zbędny. .

Magda B.

Magda B.

Dobra książka do matury, fajnie podsumwuje potrzebną wiedzę. .

mysiakula

mysiakula

Bardzo dobrze podsumowuje wiadomość, są podane rzeczy, których czasami nie było w podręcznikach, a obowiązują. Bardzo przystępne.. .

ewka98

ewka98

Polecam notatki persila. Wszystko dobrze wytlumaczone. .

pablo

pablo

Doskonale opracowane i przygotowane materiały! czyta się lepiej niż podręcznik. .

Anita Wasińska

Anita Wasińska

Rewelacyjnie opracowany materiał do powtórek! szkoda, że jest dostępny tylko w pdf.... .

Monika Karpio

Monika Karpio

Polecam, uważam już dziś, że bardzo mi pomogą :) do matury idealne powtórzenie. .

Zostaw komentarz