Pierwszych piętnaście żywotów Harryego Augusta

Pierwszych piętnaście żywotów Harryego Augusta

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 464
Rozmiar 1 MB
Data premiery: 2015-05-07
Tytuł: Pierwszych piętnaście żywotów Harryego Augusta
Tytuł oryginalny: The First Fifteen Lives of Harry August
Autor: North Claire
Tłumacz: Wyżyński Tomasz
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 464
Data premiery: 2015-05-07
Rok wydania: 2015
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 17255035

Odważna, magiczna, mistrzowska. Takiej książki jeszcze Pierwszych piętnaście żywotów Harryego Augusta Pobierz nigdy nie czytałam! fascynujące ujęcie zła i dobra pokazanie, że nic nie jest czarno-białe. Aż do teraz. Ciekawa linia czasowa, niezwykłe ukazanie podróży w czasie... W chwili śmierci harry august zawsze powraca do punktu wyjścia. . niektórych historii nie da się opowiedzieć w jednym życiu. Polecam w 100% dla każdego kto lubi książki z ciekawą historią, ale też skłaniające do refleksji nad istotą świata :).

Zaskakująca reinterpretacja opowieści o podróży w czasie. Oto opowieść o wcześniejszych – i późniejszych – wydarzeniach z życia harry’ego. Niezależnie od tego, co robi i jakie decyzje podejmuje, za każdym razem staje się chłopcem pamiętającym wszystkie fakty z życia, które Pierwszych piętnaście żywotów Harryego Augusta Pobierz przeżył dwanaście razy. Kiedy nadchodzi kres jedenastego życia harry’ego, przy jego łóżku pojawia się dziewczynka, która mówi: „o mało mi nie umarłeś, doktorze… muszę wysłać wiadomość w przeszłość”. . Stara się uratować przyszłość, by nie dopuścić do katastrofy. Nic się nie zmienia, nigdy.

Znowu. Harry august umiera.. Podejmuje on próbę ocalenia przeszłości, której nie może zmienić.

Komentarze

Ursz

Ursz

Takiej książki jeszcze nigdy nie czytałam! fascynujące ujęcie zła i dobra pokazanie, że nic nie jest czarno-białe. Ciekawa linia czasowa, niezwykłe ukazanie podróży w czasie... Polecam w 100% dla każdego kto lubi książki z ciekawą historią, ale też skłaniające do refleksji nad istotą świata :). .

Zostaw komentarz