Pustułka

Pustułka

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 248
Rozmiar 1,5 MB
Data premiery: 2015-05-13
Tytuł: Pustułka
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 248
Data premiery: 2015-05-13
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 17250801

Wśród jedenastu mieszkańców znajduje się morderca… członkowie bogatej i szanowanej rodziny spyropoulosów są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tragedia. Czy Pustułka Pobierz komuś uda się przeżyć i powstrzymać mordercę? . Język beznadziejnie pretensjonalny " spojrzała w szmaragdy oczu przyjaciółki neli" i tym podobne kwiatki. na odciętej od świata rajskiej wyspie rozpoczyna się krwawa wyliczanka. 720 stron absolutnego lania wody. Gdy niebo nad wyspą ptaków zasnuwają ciemne chmury, a na ziemię spadają pierwsze krople deszczu, rozpoczyna się seria morderstw. Całość prymitywna, nieinteresująca, bez emocji.

Każdy dzień obnaża kolejne rodowe sekrety, dotychczas skrzętnie ukrywane za zasłoną kłamstw i niedopowiedzeń.. Szkoda i pieniędzy i czasu.. Spyropoulosowie pokażą swoje prawdziwe twarze. Konstrukcja książki beznadziejna, pierwsze 400 stron to nudne opisy domowego zycia głownej bohaterki w tym szczegółowe rozwazania o kartofelkach na obiedzie, kolejne 100 nudne opisy wolontariatu w szpitalu przetykane wierszykami dla dzieci. Nie da się Pustułka Pobierz czytać. Główni bohaterowie papierowi, nieprawdziwi bez osobowości, bez charakterów, kompletnie nijacy. Niby jakiś wątek miłosny, ale bardzo słabo zarysowany, nudny, stanowi ledwie do tło do codziennych obiadków.

.

Komentarze

Anna Monika Cybulska

Anna Monika Cybulska

Całość prymitywna, nieinteresująca, bez emocji. Nie da się czytać. Niby jakiś wątek miłosny, ale bardzo słabo zarysowany, nudny, stanowi ledwie do tło do codziennych obiadków. Konstrukcja książki beznadziejna, pierwsze 400 stron to nudne opisy domowego zycia głownej bohaterki w tym szczegółowe rozwazania o kartofelkach na obiedzie, kolejne 100 nudne opisy wolontariatu w szpitalu przetykane wierszykami dla dzieci. Główni bohaterowie papierowi, nieprawdziwi bez osobowości, bez charakterów, kompletnie nijacy. Szkoda i pieniędzy i czasu.. Tragedia. Język beznadziejnie pretensjonalny " spojrzała w szmaragdy oczu przyjaciółki neli" i tym podobne kwiatki. 720 stron absolutnego lania wody. .

Zostaw komentarz