Demony czasu pokoju

Demony czasu pokoju

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Fabryka sensacji
Liczba stron: 420
Rozmiar 5,5 MB
Data premiery: 2015-03-19
Tytuł: Demony czasu pokoju
Seria: Fabryka sensacji
Autor: Przechrzta Adam
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 420
Data premiery: 2015-03-19
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16918573

Do kraju powraca armia tych, których rozkaz stalina wyciągnął z więzień i łagrów, którzy mieli własną krwią odkupić swoje winy. Adam przechrzta serwuje nam kolejną fantastyczną powieść z dynamiczna akcją, doskonale przemyślaną fabułą i bardzo wyrazistym bohaterem. I Demony czasu pokoju Pobierz odkupili. Tom trzeci zdecydowanie trzyma poziom poprzednich części i językowo, i fabularnie. Wojnę przeżyli tylko najlepsi, najtwardsi, najsprytniejsi.. Czytało mi się znakomicie i bardzo bym chciał doczekać się kolejnego tomu.... . .

Ktoś powinien zrobić porządek na dzielnicy. Najgorsi bandyci, którzy nie bali się niczego, ani nikogo, bo przeszli już piekło na ziemi, mają broń i wiedzą jak jej używać. Mroczna i brutalna opowieść. Trochę powieść wojenna, trochę sensacja w niezwykłych realiach powojennej moskwy.główny bohater aleksander razumowski jest prawdziwym twardzielem, który jamesa bonda zjadłby na drugie śniadanie.  upadek trzeciej rzeszy. Po kraju rozlała się niespotykana wcześniej fala zbrodni. Milicja Demony czasu pokoju Pobierz nie dawała sobie rady z doświadczonymi, kutymi na cztery nogi, zaprawionymi w walkach frontowcami. A teraz chcą powetować sobie czas spędzony w okopach i za kratami.

Porucznik razumowski dostaje komisariat na arbacie. efektowne zakończenie trylogii adama przechrzty. Niemal codziennie prasa donosiła o zabójstwach milicjantów którzy weszli w drogę lepiej uzbrojonym, wyszkolonym i zorganizowanym bandytom.

Komentarze

Kacper Wiśniewski

Kacper Wiśniewski

Tom trzeci zdecydowanie trzyma poziom poprzednich części i językowo, i fabularnie. Czytało mi się znakomicie i bardzo bym chciał doczekać się kolejnego tomu.... Adam przechrzta serwuje nam kolejną fantastyczną powieść z dynamiczna akcją, doskonale przemyślaną fabułą i bardzo wyrazistym bohaterem. .

Zostaw komentarz