Hrabia Monte Christo

Hrabia Monte Christo

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Masterlab
Seria: Klasyka światowa
Liczba stron: 988
Rozmiar 4,1 MB
Data premiery: 2015-01-26
Tytuł: Hrabia Monte Christo
Seria: Klasyka światowa
Autor: Dumas Aleksander
Tłumacz: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Masterlab
Język wydania: polski
Język oryginału: francuski
Liczba stron: 988
Data premiery: 2015-01-26
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16592551

.. Klasyka, co nie znaczy, że oklepana i można odłożyć ad acta. Akcja toczy się pomiędzy 24 lutego 1815 a 5 października 1838, z przerwą na okres wrzesień 1829 – wiosna 1838. Dumas zawsze będzie zadziwiał. Wielokrotnie filmowana powiesć stała się już jedną z ikon kultury europejskiej. . "hrabia monte christo" – powieść aleksandra Hrabia Monte Christo Pobierz dumasa ojca z 1844 roku, uważana za najwybitniejsze dzieło w jego ogromnym dorobku. .

I wbrew temu co się wydaje nie zemsta jest najważniejsza.. Trzeba przeczytac, żeby wiedzieć, że tylko uporanie się z demonami przeszłości pozwala rozpocząć wszystko od poczatku. Powieść o edmundzie dantèsie została najprawdopodobniej oparta na autentycznej historii, która rozegrała się na początku xix. Zręcznie powiązane wątki sprawiają, że nawet tak obszerną pozycję czyta się lekko.. Jest zbrodnia - jest i kara, jest nieszczęśliwa miłość i cierpienie.

Komentarze

Anonim

Anonim

Dumas zawsze będzie zadziwiał. Klasyka, co nie znaczy, że oklepana i można odłożyć ad acta. Powieść o edmundzie dantèsie została najprawdopodobniej oparta na autentycznej historii, która rozegrała się na początku xix. Zręcznie powiązane wątki sprawiają, że nawet tak obszerną pozycję czyta się lekko.. Jest zbrodnia - jest i kara, jest nieszczęśliwa miłość i cierpienie. .

Dorota Nowak

Dorota Nowak

I wbrew temu co się wydaje nie zemsta jest najważniejsza.. Trzeba przeczytac, żeby wiedzieć, że tylko uporanie się z demonami przeszłości pozwala rozpocząć wszystko od poczatku. .

Zostaw komentarz