Dzieci rybaka. Tom 1. Utracona magia

Dzieci rybaka. Tom 1. Utracona magia

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Galeria Książki
Seria: Dzieci rybaka
Liczba stron: 506
Rozmiar 1,1 MB
Data premiery: 2015-01-14
Tytuł: Dzieci rybaka. Tom 1. Utracona magia
Tytuł oryginalny: Prodigal mage. T I. The Innocent mage
Seria: Dzieci rybaka
Autor: Miller Karen
Tłumacz: Strukowska Dorota
Wydawnictwo: Galeria Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 506
Data premiery: 2015-01-14
Rok wydania: 2013
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16536838

Coś obudziło się w głębi ziemi, sprowadzając na lur siły natury grożące rozdarciem ich świata na strzępy. Napisana językiem, do którego trzeba przywyknąć. Lecz teraz, szczęśliwie wychowując dzieci, przebudzony mag zdaje sobie sprawę, że pokój i bezpieczeństwo były złudzeniem. . Rafel, syn ashera, jest magiem o wielkiej mocy, ale musi wyrwać się spod kontroli ojca, żeby w pełni odkryć własne zdolności. Akcja dluuugo sie rozkręca, ale warto! historia rewelacyjna, a drugi tom Dzieci rybaka. Tom 1. Utracona magia Pobierz spektakularny :). Wszystkie wcześniejsze ekspedycje przez zakazane góry zakończyły się porażką i śmiercią ich uczestników, jednak rafel jest zdeterminowany, by podjąć taką próbę.

Podczas gdy ojciec i syn z trudem starają się osiągnąć porozumienie, gdzieś indziej rośnie w siłę potężne zło… . przed laty, za cenę wielu śmierci, asher pokonał mrocznego czarnoksiężnika morga i przyniósł lur pokój.. Asher sądzi, że zdoła ocalić królestwo, sięgając po niebezpieczną magię, której nienawidzi… i która może go kosztować życie.

Komentarze

zuzanna kosek

zuzanna kosek

Napisana językiem, do którego trzeba przywyknąć. Akcja dluuugo sie rozkręca, ale warto! historia rewelacyjna, a drugi tom spektakularny :). .

Zostaw komentarz