Joona Linna. Tom 3. Świadek

Joona Linna. Tom 3. Świadek

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarne
Seria: Ze strachem
Liczba stron: 456
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2014-12-09
Tytuł: Joona Linna. Tom 3. Świadek
Seria: Ze strachem
Autor: Kepler Lars
Tłumacz: Rey-Radlińska Marta
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarne
Język wydania: polski
Język oryginału: szwedzki
Liczba stron: 456
Data premiery: 2014-12-09
Rok wydania: 2013
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16441811

Podejrzenie pada na jej koleżankę, która tej samej nocy zniknęła z ośrodka. . Czy za jej telefonami stoi tylko chciwość, czy też ma naprawdę coś istotnego do powiedzenia? .. Naprawdę warto!. Na domiar złego na komisariat zaczyna wydzwaniać niejaka flora Joona Linna. Tom 3. Świadek Pobierz hansen, która twierdzi, że wie coś na temat morderstwa. To była moja pierwsza książka keplera i muszę przyznać, że już dawno nie czytałem tak dobrego kryminału. okrutna zbrodnia burzy spokój w domu wychowawczym dla dziewcząt w środkowej szwecji.

Jednak mimo groźby wydalenia ze służby podejmuje poszukiwania podejrzanej. A dokładniej, że nawiązała kontakt z duchem zamordowanej. Jedna z wychowanek została brutalnie zamordowana, a jej zwłoki ułożono tak, jakby ofiara bawiła się z mordercą w chowanego. Lokalna policja zakłada, że sprawa sama szybko się wyjaśni, a joona linna, wyznaczony przez rikskrim na obserwatora, ma związane ręce.

Komentarze

pawlaktom

pawlaktom

Naprawdę warto!. To była moja pierwsza książka keplera i muszę przyznać, że już dawno nie czytałem tak dobrego kryminału. .

Zostaw komentarz