Księgarnia spełnionych marzeń

Księgarnia spełnionych marzeń

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Liczba stron: 357
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2014-11-24
Tytuł: Księgarnia spełnionych marzeń
Tytuł oryginalny: Readers in Broken Wheel Recommend
Autor: Bivald Katarina
Tłumacz: Chmielewska-Tomczak Ewa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 357
Data premiery: 2014-11-24
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16314856

W księgarni zaczęła pracę jako siedemnastolatka w wakacje. I przyjęła zaproszenie amy, nieznajomej z maleńkiego amerykańskiego miasteczka. Po raz pierwszy w życiu czuje, że zrobiła coś naprawdę, że coś zdarzyło się naprawdę. Tworzą się nowe i niespodziewane więzi, rozpalają uśpione namiętności. Ale mieszkańcy broken wheel nie wypuszczą jej ze Księgarnia spełnionych marzeń Pobierz swojego dziwnego, uśpionego miasteczka. I umarła, zanim do broken wheel przybyła zagubiona, przestraszona sara. Nagle wszystko zaczyna dziać się naprawdę.

Przeżyłam oczywiście trochę smutków, ale tylko tyle, ile mogłam znieść”. Od dwóch lat pisały do siebie listy, dzieliły się książkami: myślami, przeżyciami i ukochanymi tomami. Żyła otoczona książkami. I już tam została. Amy, lat sześćdziesiąt pięć, broken wheel, stan iowa pisała: „myślę, że moje życie jest szczęśliwe, bo zawsze otaczali mnie dobrzy i mili ludzie. Ale księgarnię zamknięto, a Księgarnia spełnionych marzeń Pobierz ona została bez pracy... Tylko nie wolno ich przegapić.

. Gdyby myślała o przyszłości, zakładałaby pewnie, że w księgarni zestarzeje się i stanie z czasem coraz bardziej szara i zakurzona. I że znalazła swoje miejsce na ziemi. Sara przekonuje się, że ludzie są dobrzy nie tylko w książkach, że nie tylko w książkach można być tym, kim się chce, i przeżywać to, co by się Księgarnia spełnionych marzeń Pobierz chciało. Czytanie chroniło ją przed światem, ale również zmieniało go w niewyraźne tło dla prawdziwych przygód, które przeżywała w książkach. sara, lat dwadzieścia osiem, haninge, szwecja w szwecji miała prawie dwa tysiące książek i trzy przyjaciółki. I przekonała się, że życie pełne jest szczęśliwych zakończeń.

Więcej przygód w jej życiu nie było.. Potem na cały etat.

Komentarze

Zostaw komentarz