Święte, świętsze, najświętsze. Przewodnik po sanktuariach w Polsce

Święte, świętsze, najświętsze. Przewodnik po sanktuariach w Polsce

Literatura faktu, reportaż

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 402
Rozmiar 54,8 MB
Data premiery: 2014-09-23
Tytuł: Święte, świętsze, najświętsze. Przewodnik po sanktuariach w Polsce
Autor: Polak Grzegorz
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 402
Data premiery: 2014-09-23
Rok wydania: 2013
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15730718

Przewodnik po sanktuariach w polsce”. . Niekoniecznie też pragnie uzdrowienia, przemiany, odnalezienia Święte, świętsze, najświętsze. Przewodnik po sanktuariach w Polsce Pobierz boga, a chociażby mniej albo bardziej trwałego sensu”. Święte,świętsze, najświętsze, to bardzo piękny przewodnik po polskich sanktuariach różnych wyznań działających w rp. Niekoniecznie wymaga przynależności religijnej i tożsamości z jakąś wyznającą wspólnotą. Polecam do przeczytania tej wspaniałej książki.. Opowieść tę przeplatają setki fotografii oraz mapy i porady praktyczne dla pielgrzymów.

Prof. Zbigniew mikołejko . „pielgrzymka niekoniecznie wymaga dziś wiary. Przybliża ona przebogatą, burzliwą historię 122 miejsc kultu katolików, prawosławnych, protestantów, żydów oraz polskich muzułmanów. w jakim mieście znajduje się najpiękniejsza z polskich madonn? do budowy jakiej polskiej świątyni po raz pierwszy użyto cegły? które sanktuarium nosi miano „polskiego la salette”? odpowiedzi na wszystkie te pytania kryją się w wyjątkowej publikacji „święte, świętsze, najświętsze..

Komentarze

Karol Andrzejak

Karol Andrzejak

Święte,świętsze, najświętsze, to bardzo piękny przewodnik po polskich sanktuariach różnych wyznań działających w rp. Polecam do przeczytania tej wspaniałej książki.. .

Zostaw komentarz