Inicjały zbrodni

Inicjały zbrodni

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Liczba stron: 360
Rozmiar 4 MB
Data premiery: 2014-09-23
Tytuł: Inicjały zbrodni
Tytuł oryginalny: The Monogram Murders
Autor: Hannah Sophie
Tłumacz: Małecki Łukasz
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 360
Data premiery: 2014-09-23
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15728692

Gdy herkules poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę.. Polecam gorąco!. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Sięgnęłam z ciekawości,przeczytałam chyba wszystkie książki agaty christi.czyta się lekko, intryga ciekawa ,ale jeśli ktoś szuka tego niepowtarzalnego klimatu to się rozczaruje.to kryminał jakich wiele na rynku.. Sophie hannah uzależniła się od twórczości królowej anglosaskiego kryminału, gdy miała trzynaście lat.  jak sama twierdzi: „przeczytałam i zebrałam wszystkie jej powieści w ciągu roku, a z każdą kolejną moja pasja — zdaniem niektórych obsesja — stawała się coraz większa. . prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód poirota — nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców agathy christie! od czasu, gdy w 1920 roku jej pierwsza książka ujrzała światło dzienne, powieści agathy christie sprzedały się na świecie Inicjały zbrodni Pobierz w łącznym nakładzie ponad dwóch miliardów egzemplarzy. .

Projekt popiera mathew prichard — wnuk agathy Inicjały zbrodni Pobierz christie. Rewelacyjnie czytało się całość, bardzo podobał mi się język, który był metaforyczny, dzięki temu czytelnik miał możliwość wysnucia własnych przemyśleń i refleksji. „jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest sophie hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku agathy christie” . Książka, która od pierwszych stron urzekła mnie swoją bardzo dynamiczną fabułą i od której nie mogłem się oderwać. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie. To dzięki herkulesowi poirot  postanowiłam poświęcić swoje życie zawodowe pisaniu kryminałów. Prawdę mówiąc, wciąż nie mogę uwierzyć, że to dzieje się naprawdę!”.

Sposób, w jaki christie opowiada, oraz jej głębokie rozumienie ludzkiej psychiki ukształtowały mnie jako pisarkę. W ustach każdego z nich znaleziono… spinki do mankietów. Inicjały zbrodni Pobierz Tego samego wieczoru poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą? podczas gdy poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary… dzięki talentowi sophie hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością  porwie zarówno oddanych fanów twórczości agathy christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z herkulesem poirot. Teraz, po raz pierwszy w historii, spadkobiercy pisarki zgodzili się na publikację nowej powieści z udziałem jej najsłynniejszego bohatera. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Nie umiem jednak wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycona, że miałam okazję podjąć to wyzwanie.

Jej śmierć wyrówna rachunki. Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku.

Komentarze

Jorton

Jorton

Książka, która od pierwszych stron urzekła mnie swoją bardzo dynamiczną fabułą i od której nie mogłem się oderwać. Rewelacyjnie czytało się całość, bardzo podobał mi się język, który był metaforyczny, dzięki temu czytelnik miał możliwość wysnucia własnych przemyśleń i refleksji. Polecam gorąco!. .

Aleksandra Sikorska

Aleksandra Sikorska

Sięgnęłam z ciekawości,przeczytałam chyba wszystkie książki agaty christi.czyta się lekko, intryga ciekawa ,ale jeśli ktoś szuka tego niepowtarzalnego klimatu to się rozczaruje.to kryminał jakich wiele na rynku.. .

Zostaw komentarz