Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia

Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Seria: Dary anioła
Liczba stron: 702
Rozmiar 4,9 MB
Data premiery: 2014-09-24
Tytuł: Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia
Tytuł oryginalny: City of Heavenly Fire
Seria: Dary anioła
Autor: Clare Cassandra
Tłumacz: Reszka Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 702
Data premiery: 2014-09-24
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15723314

Nic na świecie nie jest w stanie go pokonać… ale jeśli clary i Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz jej drużyna wyprawią się do królestwa demonów, mogą mieć szansę… ludzie stracą życie, miłość zostanie poświęcona, cały świat się zmieni. Uwielbiam autorkę za jej sposób prowadzenia narracji, zawsze skomponuje ją tak, że ja czuje się jakbym uczestniczyła we wszystkich dziejących się wydarzeniach. Brat clary sebastian morgenstern systematycznie usiłuje zniszczyć nocnych łowców. Najlepsza seria jaką czytałam, mam wszystkie części na regale. Posługując się piekielnym kielichem, zmienia ich w istoty z koszmaru, rozdziela rodziny i kochanków, powiększa szeregi swojej armii mrocznych.. . ciemność ogarnęła świat nocnych łowców. Wszystkie części zasługują na przeczytanie.

Chaos i destrukcja obezwładniają nefilim, ale clary, jace, simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli. Wspaniali bohaterowie, cudne przygody. Kto przeżyje w szóstej Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz i ostatniej, wybuchowej części „darów anioła"? . Przeczytałam w miesiąc wszystkie części. Lubię tę powieść, a właściwie to bardziej trzech bohaterów i to właśnie dla nich przebrnęłam przez wszystkie części. Muszę przetrawić trochę te wszystkie emocje.clary musi zmierzyć się z największym niebezpieczeństwem, czyli krótko mówiąc - jej bratem sebastianem. Według mnie jest to najlepsza (jak i ostatnia) część serii "dary anioła".

. Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz Wytoczył on wojnę przeciwko nefilim i nie spocznie, dopóki nie zniszczy każdej dobrej duszy na świecie. Cudo!!!!. Gdybym mogła to oprawiłabym tą książkę w ramkę i napisała: "najlepsza książka na świecie". Wydawałoby się, że wieki ;) (jak to się kolokwialnie mówi) czytałam z wypiekami, autorka nie rozczarowała :)polecam z czystym sumieniem. . Nie mogę się pogodzić z myślą, że to koniec tej serii.

. Chociaż mogę też powiedzieć, iż kocham tę serię i jest jedną z lepszych (zwłaszcza ta część), mimo mojej (trochę) krytycznej opinii.. Nie mówię, że to było złe, nudne, Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz a historia zasługuję na potępienie. . . Historia ciekawa co za tym idzie książka wciągająca i godna polecenia.. Wszystko fajnie się układa, są momenty, które łapią za serce albo zmuszają do śmiechu, a sami postacie nie są aż tacy wkurzający (jak to w większość przypadków, że głównego bohatera nie da się znieść) jednak ta seria powinna być ograniczona maksymalnie do czterech tomów.

Ostatnia część darów Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz anioła jest jak dla mnie najlepszą książka jaką do tej poru przeczytałam. . Reszta recenzji:http://bittersweet-review.blogspot.com/2015/09/cassandra-clare-miasto-niebianskiego.html. Polecam, bo naprawdę warto!!!!. Spod pióra tej autorki każda książka, jest świetna . Jak już pisałam wcześniej, po trzeciej części czytałam to tylko dla niektórych bohaterów. Miasto niebiańskiego ognia to fantastyczne podsumowanie, ale o tym później.

Chciałabym żyć w takim świecie jaki przedstawia cassandra clare. Są ludzie którzy Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz tego nie trawią oraz są tacy którzy żyją tą serią książek. ;). Piekna książka. . . .

Polecam wszystkim.. Autorka tej książki (cassandra clare) jest niesamowita, że zdołała napisać tak niesamowita książkę.. Przy tej części płakałam, śmiałam się, a czasem i jedno i drugie. Bardzo polecam do przeczytania i mam nadzieje, że inni tak samo pokochają tą książkę jak ja . Polecam serdecznie. Niesie destrukcje Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz wszędzie tam, gdzie się pojawi. Posługując się piekielnym kielichem tworzy coraz więcej mrocznych, którzy wkraczają do jego armii.

Do tego zawarte w książce elementu fantastyki, jak dla mnie mistrzostwo. Oczarowała mnie i Dary anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia Pobierz myślę , że z chęcią przeczytam jeszcze raz. Czekałam na tą ostatnią część i czekałam.. Nic nie brakuje: jest miłość, akcja, zwroty akcji. Właściwie to nie wiem do której grupki należę. Czytałam jak najwolniej, żeby mieć jak najwięcej czasu do "rozstania się" z tą książką. Książki cassandry clare wciągają bez reszty, a wie to każdy, kto przeczytał wcześniejsze części serii dary anioła.

Z chęcią przeczytam jeszcze raz tą książkę ( co jest wielkim cudem, bo nie lubię czytać 2 razy tego samego). Cała seria bardzo mnie wciągnęła. Polecam wszystkim, którzy kochają fantastyką.

Komentarze

Marzena Kuchta

Marzena Kuchta

Cała seria bardzo mnie wciągnęła. Przeczytałam w miesiąc wszystkie części. Polecam serdecznie. .

honorata

honorata

Historia ciekawa co za tym idzie książka wciągająca i godna polecenia.. Spod pióra tej autorki każda książka, jest świetna . .

Martyna

Martyna

Wszystko fajnie się układa, są momenty, które łapią za serce albo zmuszają do śmiechu, a sami postacie nie są aż tacy wkurzający (jak to w większość przypadków, że głównego bohatera nie da się znieść) jednak ta seria powinna być ograniczona maksymalnie do czterech tomów. Lubię tę powieść, a właściwie to bardziej trzech bohaterów i to właśnie dla nich przebrnęłam przez wszystkie części. Chociaż mogę też powiedzieć, iż kocham tę serię i jest jedną z lepszych (zwłaszcza ta część), mimo mojej (trochę) krytycznej opinii.. Są ludzie którzy tego nie trawią oraz są tacy którzy żyją tą serią książek. Nie mówię, że to było złe, nudne, a historia zasługuję na potępienie. Właściwie to nie wiem do której grupki należę. Jak już pisałam wcześniej, po trzeciej części czytałam to tylko dla niektórych bohaterów. .

Karolina Radziejewska

Karolina Radziejewska

Oczarowała mnie i myślę , że z chęcią przeczytam jeszcze raz. Bardzo polecam do przeczytania i mam nadzieje, że inni tak samo pokochają tą książkę jak ja . Ostatnia część darów anioła jest jak dla mnie najlepszą książka jaką do tej poru przeczytałam. ;). .

Paulina Borowska

Paulina Borowska

Wspaniali bohaterowie, cudne przygody. Cudo!!!!. Najlepsza seria jaką czytałam, mam wszystkie części na regale. Chciałabym żyć w takim świecie jaki przedstawia cassandra clare. .

Agnieszka Biardzka

Agnieszka Biardzka

Wytoczył on wojnę przeciwko nefilim i nie spocznie, dopóki nie zniszczy każdej dobrej duszy na świecie. Miasto niebiańskiego ognia to fantastyczne podsumowanie, ale o tym później. Muszę przetrawić trochę te wszystkie emocje.clary musi zmierzyć się z największym niebezpieczeństwem, czyli krótko mówiąc - jej bratem sebastianem. Książki cassandry clare wciągają bez reszty, a wie to każdy, kto przeczytał wcześniejsze części serii dary anioła. Posługując się piekielnym kielichem tworzy coraz więcej mrocznych, którzy wkraczają do jego armii. Reszta recenzji:http://bittersweet-review.blogspot.com/2015/09/cassandra-clare-miasto-niebianskiego.html. Niesie destrukcje wszędzie tam, gdzie się pojawi. .

Amelia Nawrocka

Amelia Nawrocka

Polecam, bo naprawdę warto!!!!. Uwielbiam autorkę za jej sposób prowadzenia narracji, zawsze skomponuje ją tak, że ja czuje się jakbym uczestniczyła we wszystkich dziejących się wydarzeniach. Do tego zawarte w książce elementu fantastyki, jak dla mnie mistrzostwo. .

Alicja

Alicja

Z chęcią przeczytam jeszcze raz tą książkę ( co jest wielkim cudem, bo nie lubię czytać 2 razy tego samego). Nie mogę się pogodzić z myślą, że to koniec tej serii. Czytałam jak najwolniej, żeby mieć jak najwięcej czasu do "rozstania się" z tą książką. Gdybym mogła to oprawiłabym tą książkę w ramkę i napisała: "najlepsza książka na świecie". Autorka tej książki (cassandra clare) jest niesamowita, że zdołała napisać tak niesamowita książkę.. Przy tej części płakałam, śmiałam się, a czasem i jedno i drugie. Według mnie jest to najlepsza (jak i ostatnia) część serii "dary anioła". .

dzambodzet

dzambodzet

Czekałam na tą ostatnią część i czekałam.. Wydawałoby się, że wieki ;) (jak to się kolokwialnie mówi) czytałam z wypiekami, autorka nie rozczarowała :)polecam z czystym sumieniem. .

child.of.book

child.of.book

Polecam wszystkim.. Polecam wszystkim, którzy kochają fantastyką. Piekna książka. Nic nie brakuje: jest miłość, akcja, zwroty akcji. Wszystkie części zasługują na przeczytanie. .

Zostaw komentarz