Rywalki. Tom 3. Jedyna

Rywalki. Tom 3. Jedyna

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Jaguar
Seria: Rywalki
Liczba stron: 254
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2014-09-10
Tytuł: Rywalki. Tom 3. Jedyna
Tytuł oryginalny: The One
Seria: Rywalki
Autor: Cass Kiera
Tłumacz: Kaczarowska Małgorzata
Wydawnictwo: Jaguar
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 254
Data premiery: 2014-09-10
Rok wydania: 2014
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15664341

Czy dziewczyna powróci do swej dawnej miłości, czy zdecyduje się zostać królową i podjąć walkę o lepszy świat dla siebie i wszystkich mieszkańców illei? . Od początku do końca jest nieprzewidywalna dlatego czytanie jej to prawdziwa przyjemność.. America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce eliminacji. Minusem tej opowieści są przewidywalne zachowania głównej bohaterki, na szczęście rekompensowane przez interesujące zwroty akcji i urok całej Rywalki. Tom 3. Jedyna Pobierz fabuły. Ostatnia część bestsellerowej trylogii. Polecam na długi, jesienny wieczór.. Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć.. Lektura wciągnęła mnie do tego stopnia, że prawie do ostatniej strony nie mogłam się oderwać.

A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, Rywalki. Tom 3. Jedyna Pobierz że cały los illei może spoczywać właśnie w rękach ami. . . Sorry ale to jest gniot. Gorąco polecam wszystkie części tej serii.. Celeste nie powinna zginać!!!!!!. .

Bardzo fajnie napisana książka. # część to już w ogóle masakra. . . Cudowna seria ale trochę Rywalki. Tom 3. Jedyna Pobierz nie rozumiem postępowań maxona i aspena. Jedyna najlepsza z wszystkich części dlaczego? przeczytajcie a przyznacie mi rację. .

Cała koncepcja jest mdła, przewidywalna i nie ma tam żadnego uroku kopciuszka czy innej księżniczki. Zakończenie książki było dość przewidywalne, jednak zdarzenia doprowadzające do happy endu niejednokrotnie mnie zaskakiwały. Nie polcema. Trzecia część przygód amy na królewskim dworze, choć wydała mi się najsłabsza w całej serii, jednak w pełni zasługuje na to aby poświęcić jej parę chwil, serwując sobie odrobinę rozmarzenia i uniesień. To nawet nie jest fajna literatura. Okładka zniewalająca oceniam 10/10 <3.

Komentarze

Janusz Łopatka

Janusz Łopatka

Cudowna seria ale trochę nie rozumiem postępowań maxona i aspena. Celeste nie powinna zginać!!!!!!. .

Zuzik

Zuzik

Lektura wciągnęła mnie do tego stopnia, że prawie do ostatniej strony nie mogłam się oderwać. Zakończenie książki było dość przewidywalne, jednak zdarzenia doprowadzające do happy endu niejednokrotnie mnie zaskakiwały. Gorąco polecam wszystkie części tej serii.. .

Aneta Ochmańska

Aneta Ochmańska

Od początku do końca jest nieprzewidywalna dlatego czytanie jej to prawdziwa przyjemność.. Bardzo fajnie napisana książka. .

Nikjo

Nikjo

Jedyna najlepsza z wszystkich części dlaczego? przeczytajcie a przyznacie mi rację. Okładka zniewalająca oceniam 10/10 <3. .

Izabela Zawadzka

Izabela Zawadzka

# część to już w ogóle masakra. Nie polcema. Cała koncepcja jest mdła, przewidywalna i nie ma tam żadnego uroku kopciuszka czy innej księżniczki. To nawet nie jest fajna literatura. Sorry ale to jest gniot. .

KaMaJa

KaMaJa

Minusem tej opowieści są przewidywalne zachowania głównej bohaterki, na szczęście rekompensowane przez interesujące zwroty akcji i urok całej fabuły. Polecam na długi, jesienny wieczór.. Trzecia część przygód amy na królewskim dworze, choć wydała mi się najsłabsza w całej serii, jednak w pełni zasługuje na to aby poświęcić jej parę chwil, serwując sobie odrobinę rozmarzenia i uniesień. .

Zostaw komentarz