The Secret of Monkey Island - poradnik do gry

The Secret of Monkey Island - poradnik do gry

Poradniki do gier

Wydawnictwo: GryOnline
Liczba stron: 30
Rozmiar 3,5 MB
Data premiery: 2014-04-16
Tytuł: The Secret of Monkey Island - poradnik do gry
Autor: Malik Łukasz
Wydawnictwo: GryOnline
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 30
Data premiery: 2014-04-16
Rok wydania: 2000
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15536075

Ostatnia - guybrush kopie tyłek (opis przejścia) cz.. I - trzy próby (opanowanie fechtunku - 2) (opis przejścia) cz. . Ii - wyprawa (opis przejścia) informacja o grze the secret of monkey island to wyprodukowana przez firmę lucasarts, kultowa przygodówka, która zapoczątkowała The Secret of Monkey Island - poradnik do gry Pobierz jeden z najbardziej znanych cykli tego gatunku. W tym celu musi skompletować załogę statku i popłynąć na tajemniczą małpią wyspę. I - trzy próby (opanowanie sztuki poszukiwania skarbów) (opis przejścia) cz. The secret of monkey island - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

I - trzy próby (kompletowanie załogi) (opis przejścia) cz. Tytuł premierę światową miał w 1990 roku i dostępny jest na platformie pc. I - trzy próby (opanowanie złodziejskiego fachu) (opis przejścia) mapa 1 - melee island (opis The Secret of Monkey Island - poradnik do gry Pobierz przejścia) interfejs cz. I - trzy próby (opanowanie fechtunku - 1) (opis przejścia) cz. poradnik do gry the secret of monkey island zawiera kompletny i szczegółowy opis przejścia, wzbogacony ilustracjami oraz mapami doskonale wspomagającymi gracza w trakcie jego wyjątkowej przygody. cz. I - trzy próby (początek) (opis przejścia) cz.

Gra the secret of monkey island, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Główny bohater - guybrush threepwood jest początkującym piratem, który pragnie ocalić swą ukochaną elain z rąk okrutnego lechucka. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Komentarze

Zostaw komentarz