Ciągłość urywana. Z pamiętnika prostytutki

Ciągłość urywana. Z pamiętnika prostytutki

Literatura obyczajowa

Wydawnictwo: Novae Res
Liczba stron: 97
Rozmiar 0,3 MB
Data premiery: 2014-06-06
Tytuł: Ciągłość urywana. Z pamiętnika prostytutki
Autor: Nowak Marzena
Wydawnictwo: Novae Res
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 97
Data premiery: 2014-06-06
Rok wydania: 2011
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15039446

To jedyne wspomnienie mojego pierwszego mężczyzny. Leżałam na czerwonym dywanie. Nawet dla niej, prostytutki.od kiedy pamiętam, chciałam żyć inaczej niż wszyscy, którzy mnie otaczali. Żyje Ciągłość urywana. Z pamiętnika prostytutki Pobierz na marginesie, ale ciągle ma nadzieję i wierzy, że przyszłość jest wciąż czystą kartą. „ciągłość urywana” to historia życia kobiety wychowanej w tradycyjnej rodzinie, która kierowana młodzieńczym buntem ucieka z domu. Twarz poorana zmarszczkami, prawie całkowicie siwe włosy. Pełna młodzieńczego egoizmu wyjeżdżałam z domu, myśląc tylko o szansie, która rysowała się przede mną i której nie zamierzałam stracić.następnego ranka obudziłam się w tym samym miejscu, w którym znikła moja świadomość.

Swojej wyjątkowości nie chciałam szukać w intelekcie. . Nie dbałam o to, czy mi uwierzy. Byłam bardzo młoda, za rok miałam zdawać maturę. I był tylko w samym krawacie. W kuchni, na lodówce, przyczepiłam kartkę dla mamy, kłamiąc, że jadę do koleżanki na wakacje. Bohaterce co prawda udaje się zostać Ciągłość urywana. Z pamiętnika prostytutki Pobierz w wielkim mieście, jednak jej sposób na życie odbiega od ogólnie przyjętych społecznych norm etycznych.

Mimo tego, że jej jedynym przyjacielem zostaje bezdomny, nowy dom nie jest bezpiecznym azylem, a jej samej daleko do szczęśliwości, młoda kobieta nie poddaje się. Ciągłość urywana. Z pamiętnika prostytutki Pobierz Nie znałam go. I wierzcie mi, z chęcią bym je komuś oddała. Jak w przypadku prawie każdej młodej dziewczyny cała moja uwaga skupiała się na fizyczności. Na moim nagim brzuchu spał jakiś mężczyzna. I pierwszego klienta. Niestety, nie wszystko okazuje się takim, jakie miało być.

I jak wkrótce zauważyłam, zupełnie naga. Nie zastanawiałam się długo, następnego dnia siedziałam w autobusie jadącym do miasta sprzeczności. Był pierwszy letni weekend, gdy w jakiejś gazecie natknęłam się na ogłoszenie o naborze młodych dziewczyn do prezentacji bielizny..

Komentarze

Zostaw komentarz