Saga. Tom 1. Bez pożegnania

Saga. Tom 1. Bez pożegnania

Literatura piękna polska

Wydawnictwo: Axis Mundi
Seria: Saga
Liczba stron: 296
Rozmiar 0,5 MB
Data premiery: 2014-03-25
Tytuł: Saga. Tom 1. Bez pożegnania
Seria: Saga
Autor: Rybałtowska Barbara
Wydawnictwo: Axis Mundi
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 296
Data premiery: 2014-03-25
Rok wydania: 2008
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14686009

Pomimo tragicznych zdarzeń, które są ich udziałem patrzą na świat z radością życia, życzliwością i humorem. Ta książka to niesamowita lekcja historii, pozwala wczuć się w to co przez co przeszli polacy z powodu wojny rozpętanej przez szaleńców. To opowieść o strasznym a jednak pełnym wiary i radości dzieciństwie, pełna siły przetrwania, radości nieugiętej (...) przyznam się, że czytałem tę kipiącą energią życia i świetnie napisaną książkę też jako odtrutkę na typowe dla polskiego obywatela poczucie przysmucenia, niedostrzegania jak wiele na lepsze się zmieniło." ernest bryll"przeczytałem tę powieść i jestem nią głęboko poruszony. . Uwikłane w wojnę tworzą Saga. Tom 1. Bez pożegnania Pobierz wbrew okrucieństwom losu kochającą rodzinę.. Czyta sie ją z zapartym tchem.. Wprost gotowy scenariusz filmowy, pełen cudownych charakterów i sytuacji chwytających za gardło.

podczas ii wojny światowej bohaterki wywiezione zostają z kresów wschodnich na syberię. Od pierwszych stron książki wciągają nas w swój świat."jest to wspaniale napisany utwór. Nie potrafię pisać o tym co czuję, jak ją przeżywałem, ale ma ona dla mnie ogromne znaczenie..." andrzej seweryn . Czas wielkiej próby udaje im się przetrwać dzięki niezwykłemu hartowi ducha matki. Pierwsza część wielkiej sagi barbary rybałtowskiej.odkryj karty historii polski poprzez niezwykłą opowieść o pewnej rodzinie.napisana ujmującym, ciepłym językiem saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów polski xx wieku. Rewelacja!!! aromat książki, jej niezwykła pasja, koloryt, emocje, wiarygodność są mi bliskie i wywołują olbrzymie doznania." jerzy antczak"ważne są książki takie jak ta, bardzo ważne dla naszej polskiej psychiki.

Komentarze

Janina Zielińska

Janina Zielińska

Czyta sie ją z zapartym tchem.. Ta książka to niesamowita lekcja historii, pozwala wczuć się w to co przez co przeszli polacy z powodu wojny rozpętanej przez szaleńców. .

Zostaw komentarz