Angielski na obcasach

Angielski na obcasach

Język i nauka języków obcych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lingo
Liczba stron: 289
Rozmiar 6,3 MB
Data premiery: 2013-10-24
Tytuł: Angielski na obcasach
Autor: Mitchel-Masiejczyk Alisa, Oberda Gabriela
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lingo
Język wydania: polski, angielski
Liczba stron: 289
Data premiery: 2013-10-24
Rok wydania: 2013
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13861582

.. Pozdrawiam. Z najnowszego kursu lingo skierowanego do dziewczyn i kobiet dowiesz się, jak rozmawiać po angielsku o facetach, zakupach, modzie, zdrowiu  i innych ważnych sprawach. . Zapraszamy na angielskie pogaduchy! "angielski na obcasach" to unikalny sposób na opanowanie nowoczesnego języka angielskiego dla początkujących, wiecznie początkujących, średnio zaawansowanych, i tych, co już nie raz zaczynały. Nauka Angielski na obcasach Pobierz staje się zabawą i przyjemnym podbudowaniem własnego ego, gdy okazuje się, że się dużo rozumie ;). Po każdej lekcji znajdziesz zestaw przydatnych słówek i zwrotów, które zmieszczą się do małej lub większej torebki. .

pogaduchy na każdą okazję słówka w sam raz do torebki Angielski na obcasach Pobierz fitness językowy kurs obejmuje poziomy a2, b1 i przygotowuje do b2 według klasyfikacji esokj rady europy. . Pokażemy ci gramatykę od kuchni i zaprosimy cię na fitness językowy. Tematy w niej poruszane jak najbardziej na czasie.. Słucham, czytam i się uczę na luzie. Fantastyczny "babski" podręcznik do angielskiego. Dobra książka dla osób, które chcą sobie odświeżyć znajomość języka.

Ponoć są w tym wydaniu jakieś błędy... Póki co jestem zadowolona, choć nagrania z tłumaczenia słówek są słabej jakości, ale dialogi są ok a o nie głównie mi chodziło.

Komentarze

Anna Mistrzak

Anna Mistrzak

Dobra książka dla osób, które chcą sobie odświeżyć znajomość języka. Tematy w niej poruszane jak najbardziej na czasie.. .

Rita

Rita

Nauka staje się zabawą i przyjemnym podbudowaniem własnego ego, gdy okazuje się, że się dużo rozumie ;). Fantastyczny "babski" podręcznik do angielskiego. .

Anita Prudel

Anita Prudel

Póki co jestem zadowolona, choć nagrania z tłumaczenia słówek są słabej jakości, ale dialogi są ok a o nie głównie mi chodziło. Pozdrawiam. Ponoć są w tym wydaniu jakieś błędy... Słucham, czytam i się uczę na luzie. .

Zostaw komentarz