Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Wydawnictwo Powergraph
Seria: Felix, Net i Nika
Liczba stron: 376
Rozmiar 0,9 MB
Data premiery: 2013-10-01
Tytuł: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
Seria: Felix, Net i Nika
Autor: Kosik Rafał
Wydawnictwo: Wydawnictwo Powergraph
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 376
Data premiery: 2013-10-01
Rok wydania: 2011
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13763770

Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach z pewnego warszawskiego gimnazjum, nie tylko dla trzynastolatków! przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i... Super książka. Nastoletnich uczuciach. Ale trójka przyjaciół, felix, syn wynalazcy, net, chłopak z dysleksją i dysgrafią i nika, sierota z niezwykłymi zdolnościami przesuwania Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Pobierz przedmiotów i znajdywania przejść, rozbijają szajkę. Wydanie siódme poprawione. . relacje bohaterów z rówieśnikami, nauczycielami i rodzicami, polskie realia oraz żywy język sprawią, że książka ta stanie się ulubioną lekturą - nie będziecie się mogli oderwać! książka roku 2005 polskiej sekcji ibby! .. Chcesz to przeżyć razem z nimi ? przeczytaj !.

Pierwszy tom bestsellerowej serii. Zaczyna się od rabowania banków. Spotkają duchy, stworzą program sztucznej inteligencji, dużo namieszają i pokonają zło. Szajka, nazywana przez wszystkich gangiem niewidzialnych ludzi, kradnie cenne przedmioty i pieniądze.łatwo się domyślić dlaczego ich tak nazwano,po kradzieży skręcali w jakąś ślepą uliczkę i znikali. Tytułowi bohaterowie tworzą super paczkę i wdają się razem w różnego rodzaju kłopoty, prawie zawsze przypadkiem!. .

Komentarze

Anonim

Anonim

Super książka. Tytułowi bohaterowie tworzą super paczkę i wdają się razem w różnego rodzaju kłopoty, prawie zawsze przypadkiem!. .

mmen

mmen

Szajka, nazywana przez wszystkich gangiem niewidzialnych ludzi, kradnie cenne przedmioty i pieniądze.łatwo się domyślić dlaczego ich tak nazwano,po kradzieży skręcali w jakąś ślepą uliczkę i znikali. Ale trójka przyjaciół, felix, syn wynalazcy, net, chłopak z dysleksją i dysgrafią i nika, sierota z niezwykłymi zdolnościami przesuwania przedmiotów i znajdywania przejść, rozbijają szajkę. Spotkają duchy, stworzą program sztucznej inteligencji, dużo namieszają i pokonają zło. Zaczyna się od rabowania banków. Chcesz to przeżyć razem z nimi ? przeczytaj !. .

Zostaw komentarz