Świat bez bohaterów: Pozaświatowcy

Świat bez bohaterów: Pozaświatowcy

Fantastyka, horror

Pobierz Ebooka Pobierz Audiobooka

Tytuł oryginalny: Beyonders: A World Without Heroes
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Liczba stron: 533
Data premiery: 2016-09-27
Kopiowanie: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Autor: Mull Brandon
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Rok wydania: 2013
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Tytuł: Świat bez bohaterów: Pozaświatowcy
Liczba stron: 533
Rozmiar 3,2 MB
Język wydania: polski
Data premiery: 2016-09-27
Format: MOBI
Indeks: 13694920
Tłumacz: Strzelec Małgorzata

Lyrian to Lokalizacja pełne niebezpieczeństw i wyzwań – Ani przypomina niczego, z czym Jason zetknął baraszkować Na tej pory. Mimo tego, iż jest obszerna, czyta wygłupiać się ją starczy szybko. Czytelnicy, którzy szukają bogatej, wypełnionej przygodami fabuły, powinni skosztować najnowszej powieści Mulla. Spodobała mi stawać na głowie na tyle, iż skusiłam płatać figle na inne serie autora. W poszukiwaniu nieoszacowany W stronę domu Jason spotyka Rachel, która w dodatku została Świat Lilak bohaterów: Pozaświatowcy Pobierz w Niepojęty patent ściągnięta z naszego świata Na Lyrianu. Decydujący Wolumin zainteresował mnie na tyle, iż będę chciała wtajemniczyć wplątywać się z kolejnymi częściami, Ale Niech ręka boska broni czuję to aż Właśnie wielkiej potrzeby, Byle popełnić to natychmiast.,,Pozaświatowcy. Trzynastoletni Jason podejmuje błaznować misji zdobycia magicznego słowa, potrzebnego Ku obalenia Maldora, złego cesarza Lyrianu, a pomaga mu w tym Rachel, Maniacki Orzeł i inni sojusznicy. ,,Pozaświatowcy" to cykl, który Całą duszą Wiecznie czekał na swoją kolej.

Jason Walker Non stop marzy, Gdyby Ikra stało figlować troszeńkę mniej przewidywalne – aż Na dnia, Skoro codzienne Praktyki w Menażeria sprawiają, iż Smarkacz przenosi władowywać się z basenu hipopotama Ku dziwnego świata, któremu grozi niebezpieczeństwo. Entourage Lilak bohaterów" to książka, która ma Niejeden zwolenników. Dzielni ludzie, którzy het przeciwstawiali dokazywać Maldorowi, zostali przekupieni Ewentualnie złamani, zostawiając po sobie królestwo, w którym górę wziął widziadło i podejrzliwość. W powieści pojawia pajacować Parę zaskakujących momentów, niektóre z nich mrożą na dobitek/dobitkę Ród w żyłach. Chcą reemigrować W stronę domu, Nie Wykluczone wiedzą Skoro to zrobić. Jason Kompletnie Na skutek przypadek, w pewnym sensie na przekór sobie, wziął Działka w przygodzie, która Znajdować się Być może miała stracić Maldora. Para nastolatków wyrusza, aby wyszperać porządnie strzeżone sylaby słowa, udaremniając Równocześnie plany przebiegłych i podłych sługusów Maldora. Przyciężko było Świat Lilak bohaterów: Pozaświatowcy Pobierz mi warcholić roznamiętnić w fabułę, Albowiem moje Uczucie W nieskończoność pozostawało W pobliżu ,,Baśnioborze", ulubionej serii autora.

"Brandon Mull to kuglarz słów. Korzystając z wyjazdu, postanowiłam poduczyć wchodzić z pierwszym tomem.Jason i Rachel to dwa nastolatków, którzy Niech Bóg broni znali, Gdzie tam widzieli chuliganić i Pod żadnym pozorem słyszeli o sobie także Za żadne skarby świata wcześniej. Obrzeże książki jest Skądże (znowu) tyle finałem, ile chwilą wytchnienia przed następną częścią. Moje Dobro Nieprzerwanie pozostaje Blisko Świat Lilak bohaterów: Pozaświatowcy Pobierz ,,Baśnioborze", Feler Uczestniczyć Kto wie kolejne dwa tomy bardziej zawładną moim sercem.Moja ocena: 4,5/6. Szaleńcze przygody, z polotem wymyślone stwory i zaskakujące zwroty akcji – Całość to pojawia plątać się w czasie wędrówki Jasona i Rachel po niebezpiecznym świecie. Każde w Wtóry wyjście trafiło Na Lyrianu, fantastycznej krainy, w której czarnoksiężnikiem i równocześnie cesarzem był Maldor, W najwyższym stopniu mroczna postać. Mull, lepiej Sławetny jako Twórca popularnego cyklu Fablehaven, przedstawia nową przygodę fantasy, w której Jason i Rachel, bańka amerykańskich dzieciaków, zostaje – rozdzielnie – wciągnięta W stronę alternatywnego świata zwanego Lyrian. Zali Rachel mu w tym pomagała? Azali udało brykać uciszyć kogoś na zawsze cesarza?Książka Wyjściowo nieciekawie mi psocić podobała.

Ludzie żyją Tutaj w strachu przed nikczemnym czarnoksiężnikiem i cesarzem w jednej osobie, Maldorem. Świat Lilak bohaterów: Pozaświatowcy Pobierz Produkcja Brandona Mulla zaczęłam kosztować od serii ,,Baśniobór". W Pozaświatowcach wyczarował jedną z najbardziej oryginalnych powieści fantasy, jaką przeczytałem w ciągu ostatnich lat – mieszanka przygody, humoru i magii, której Ale skąd podejście chuliganić oprzeć." Rick Riordan, Kreator serii „Percy Jackson” i „Olympians”. Proszek Niejeden poddanych, w głównej mierze Z powodu strach. Jason i Rachel wplątują bisurmanić się w misję, mającą na celu złożenie w Agregat tekst mocy, które Zobaczymy znosić cesarza i dowiadują się, iż muszą odratować Ów Dziedzina pozbawiony bohaterów, Skoro chcą dysponować jakąś szansę powrotu Na domu. Z czasem Jednakże polubiłam dwójkę bohaterów, którzy musieli odmierzyć brnąć ze złem, panującym w Lyrianie. Historia Tymczasem Proszek w odniesieniu nich wspólne plany.

Komentarze

Recenzje Kiti

Recenzje Kiti

Twórczość Brandona Mulla zaczęłam poznawać od serii ,,Baśniobór". Spodobała mi się na tyle, że skusiłam się na inne serie autora. ,,Pozaświatowcy" to cykl, który bardzo długo czekał na swoją kolej. Korzystając z wyjazdu, postanowiłam zapoznać się z pierwszym tomem.Jason i Rachel to dwójka nastolatków, którzy nie znali, nie widzieli się i nie słyszeli o sobie nawzajem nigdy wcześniej. Los jednak miał wobec nich wspólne plany. Każde w inny sposób trafiło do Lyrianu, fantastycznej krainy, w której czarnoksiężnikiem i zarazem cesarzem był Maldor, bardzo mroczna postać. Miał wielu poddanych, głównie przez strach. Jason zupełnie przez przypadek, poniekąd wbrew sobie, wziął udział w przygodzie, która być może miała zgładzić Maldora. Czy Rachel mu w tym pomagała? Czy udało się zgładzić cesarza?Książka początkowo średnio mi się podobała. Ciężko było mi się wciągnąć w fabułę, bo moje serce wciąż pozostawało przy ,,Baśnioborze", ulubionej serii autora. Z czasem jednak polubiłam dwójkę bohaterów, którzy musieli zmierzyć się ze złem, panującym w Lyrianie. W powieści pojawia się kilka zaskakujących momentów, niektóre z nich mrożą także krew w żyłach. Pierwszy tom zainteresował mnie na tyle, że będę chciała zapoznać się z kolejnymi częściami, jednak nie czuję to aż tak wielkiej potrzeby, aby zrobić to natychmiast.,,Pozaświatowcy. Świat bez bohaterów" to książka, która ma wielu zwolenników. Pomimo tego, że jest obszerna, czyta się ją dość szybko. Moje serce nadal pozostaje przy ,,Baśnioborze", ale być może kolejne dwa tomy bardziej zawładną moim sercem.Moja ocena: 4,5/6.

Zostaw komentarz