Wieczór panieński

Wieczór panieński

Literatura piękna polska

Wydawnictwo: Prószyński Media
Liczba stron: 552
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2013-09-13
Tytuł: Wieczór panieński
Autor: Pietrzyk Izabela
Wydawnictwo: Prószyński Media
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 552
Data premiery: 2013-09-13
Rok wydania: 2013
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13681395

Organizuje go mieszkająca tam koleżanka, która właśnie odkryła, że życie zaczyna się po czterdziestce, bo tyle mniej więcej lat potrzebuje kobieta na odnalezienie normalnego i godnego siebie partnera. Dlaczego? bo będziesz się tak głośno śmiać :). Pełne beztroskiej radości „dziewczynki” wsiadają do pociągu, Wieczór panieński Pobierz nie podejrzewając, że podróż będzie brzemienna w skutki. Książka warta grzechu. Ale potrzebny jest ktoś na stałe!  renata, izabela i dorota, czyli nie całkiem poważne przyjaciółki, które są w całkiem poważnym wieku, jadą do krakowa, gdzie ma się odbyć tytułowa impreza – wieczór panieński. Polecam.. Jej ładne zdjęcie w dowodzie ponoć go zauroczyło... Jeśli chcesz, żeby sąsiedzi posądzili cię o szaleństwo przeczytaj tę książkę.

Jest autorką świetnie przyjętej powieści „babskie gadanie”. . Już na miejscu okazuje się, że renia zgubiła w podróży Wieczór panieński Pobierz portfel wraz z dokumentami. Publikowała teksty naukowe z dziedziny językoznawstwa. . Dostarczył zgubę znajomej renaty, która twierdzi, że facet jest przystojny, a ponad to deklaruje chęć bliższego zapoznania się z renią. Cała sprawa wydaje się podejrzana, ale ciekawość randki w ciemno przeważa szalę.

Szczęśliwie, niedługo potem, znalazł go nieznajomy, który wracał do domu nocnym pociągiem. Co z tego wyniknie?  szkoda, że od trzynastego wieku faceci się nic a nic nie rozwinęli. 1966) mieszka w szczecinie, jest filologiem, wykłada język rosyjski na uniwersytecie szczecińskim. Nawet kontynenty zdążyły w tym czasie się lekko przesunąć, a oni wciąż tkwią w jednym miejscu… wyjątkowo oporna materia… fragment książki "wieczór panieński" izabela pietrzyk (ur.. facetów, którzy chętnie „wpadną na kawę”, nie brakuje.

Komentarze

anonymous

anonymous

Dlaczego? bo będziesz się tak głośno śmiać :). Jeśli chcesz, żeby sąsiedzi posądzili cię o szaleństwo przeczytaj tę książkę. Książka warta grzechu. Polecam.. .

Zostaw komentarz