Schudnij z Montigniakiem

Schudnij z Montigniakiem

Nauki matematyczno-przyrodnicze

Wydawnictwo: ArtVitae
Liczba stron: 110
Rozmiar 36 MB
Data premiery: 2013-05-29
Tytuł: Schudnij z Montigniakiem
Tytuł oryginalny: 100 Rezepte für Genießer
Autor: Montignac Michel
Tłumacz: Bijas Katarzyna
Wydawnictwo: ArtVitae
Język wydania: polski
Liczba stron: 110
Data premiery: 2013-05-29
Rok wydania: 2009
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13393175

Przepisy zawarte w tej książce zadowolą najwybredniejsze podniebienia i rozmiłują w kuchni montignaca naszych gości, którzy z pewnością staną się jej wielbicielami.. . Szczegółowe menu na 8 tygodni ułatwi wybór właściwych kombinacji potraw. Witam, kupiłam ebooka, nie mogę go nawet otworzyć, musze siągać i logować się do jakiś programów czytelnik. . . Rozkoszujmy Schudnij z Montigniakiem Pobierz się zatem smacznymi potrawami według przepisów autora światowych bestsellerów michela montignaca bez obawy przytycia. Dobra książka i prosta i niezła dieta niezbyt uciążliwa.

Michel montignac został uznany przez europejskie autorytety od spraw żywienia za najlepszego dietetyka wszech czasów. Świetne przepisy, także dla tych którzy nie są na żadnej diecie!. najnowsze badania wykazały, że kierowanie się niskim Schudnij z Montigniakiem Pobierz indeksem glikemicznym w codziennej diecie zapobiega otyłości i chroni przed rozwojem cukrzycy typu ii oraz chorobami sercowo - naczyniowymi. Polecam. Wszystkie dania bez wyjątku przyrządzone według tych przepisów mają niskie indeksy glikemiczne i pomogą pozbyć się zbędnej masy ciała, jak również ją ustabilizować. . Miliony ludzi stosujących się do zaleceń metody montignac pozbyły się nadwagi i trwale utrzymują prawidłową wagę ciała. Ważne informacje są szczególowo opisane.

A najważniejsze jest to, że można przy tym schudnąć... . Różnorodność propozycji przekąsek, bogactwo i zmienność dań głównych oraz smakowite desery obiecują wyrafinowane kulinarne przeżycia. Książke jak najbardziej polecam. Nie polecam!!!!!. Ciekawe przepisy i oczywiście zdrowe..

Komentarze

Jerzy

Jerzy

Polecam. Dobra książka i prosta i niezła dieta niezbyt uciążliwa. .

Iwona Kozłowska

Iwona Kozłowska

Książke jak najbardziej polecam. Ciekawe przepisy i oczywiście zdrowe.. Ważne informacje są szczególowo opisane. .

edyta chuchała

edyta chuchała

Świetne przepisy, także dla tych którzy nie są na żadnej diecie!. .

Katarzyna Kogowska

Katarzyna Kogowska

Witam, kupiłam ebooka, nie mogę go nawet otworzyć, musze siągać i logować się do jakiś programów czytelnik. Nie polecam!!!!!. .

Zostaw komentarz