Nauka czytania. Metoda sylabowa. Elementarz

Nauka czytania. Metoda sylabowa. Elementarz

Dla dzieci

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literat
Liczba stron: 68
Rozmiar 34,7 MB
Data premiery: 2013-05-14
Tytuł: Nauka czytania. Metoda sylabowa. Elementarz
Autor: Guzowska Beata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literat
Język wydania: polski
Liczba stron: 68
Data premiery: 2013-05-14
Rok wydania: 2013
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13096618

elementarz w atrakcyjnej szacie graficznej Nauka czytania. Metoda sylabowa. Elementarz Pobierz – skuteczna i przyjemna nauka. . Stosowanie jej w krótkim czasie znacznie usprawnia technikę i płynność czytania. Bardzo dobry materiał do pracy z dziećmi. Nauka czytania jest więc niezwykle istotna, a jedną z najprostszych i najskuteczniejszych metod tej nauki jest metoda sylabowa. Rewelacyjna książeczka - nauka czytania lekka i przyjemna. Książka nauka czytania. Rewelacja.

Zróżnicowany kolor czcionki umożliwia dziecku przeczytanie całej sylaby, co ułatwia odczytanie poszczególnych wyrazów. . Proste i zabawne, a także bogato ilustrowane teksty pomogą nie tylko w nauce czytania, ale będą też wspaniałą rozrywką dla dzieci klas początkowych. Dosc przyjemna, klarowne, wyraźne Nauka czytania. Metoda sylabowa. Elementarz Pobierz obrazki. Następnie wprowadzane są spółgłoski, przy których zamieszczone są sylaby, słowa i proste teksty, ułożone według stopnia trudności. Czytanie poszło nam bardzo szybko z tą książką.. Płynne czytanie jest bardzo ważną umiejętnością we współczesnym świecie.. Elementarz zaczyna się od czytania prostych sylab, a kończy dłuższymi tekstami.

. Polecam każdemu rodzicowi!!!. Metoda sylabowa rozpoczyna się prezentacją samogłosek. Kolorowe obrazka dodatkowo motywują i zachęcają dzieci do nauki czytania. . . Ksiazka do wydrukowania, moze byc, pokazuje proste wyrazy ale szalu nie robi. Nauka czytania. Metoda sylabowa. Elementarz Pobierz

Bardzo ciekawa pozycja dla nauczycieli zerówek.. Ale nigdy bym jej nie zakupiła, gdybym wiedziala wczesniej, ze to pdf.. Dzieci uczą się ładnie sylabować dzięki tej książce. . .

Komentarze

Iwona Cichoń

Iwona Cichoń

Dzieci uczą się ładnie sylabować dzięki tej książce. .

Anonim

Anonim

Bardzo dobry materiał do pracy z dziećmi. Kolorowe obrazka dodatkowo motywują i zachęcają dzieci do nauki czytania. Elementarz zaczyna się od czytania prostych sylab, a kończy dłuższymi tekstami. Bardzo ciekawa pozycja dla nauczycieli zerówek.. .

piotrek_pl_2005

piotrek_pl_2005

Rewelacja. Czytanie poszło nam bardzo szybko z tą książką.. .

Marlena Żywicka

Marlena Żywicka

Rewelacyjna książeczka - nauka czytania lekka i przyjemna. Polecam każdemu rodzicowi!!!. .

aluette1

aluette1

Dosc przyjemna, klarowne, wyraźne obrazki. Ale nigdy bym jej nie zakupiła, gdybym wiedziala wczesniej, ze to pdf.. .

Bożena Wyczyńska

Bożena Wyczyńska

Ksiazka do wydrukowania, moze byc, pokazuje proste wyrazy ale szalu nie robi. .

Zostaw komentarz