Osobliwość a przedsiębiorczość

Osobliwość a przedsiębiorczość

Nauki społeczne i humanistyczne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Liczba stron: 305
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2013-02-18
Tytuł: Osobliwość a przedsiębiorczość
Autor: Krool Robert
Tłumacz: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Język wydania: polski
Liczba stron: 305
Data premiery: 2013-02-18
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12772056

Należy do najbardziej wpływowych doradców biznesowych w polsce, co potwierdzają nie tylko rankingi, ale i jego „osobliwe” publikacje, które biją po oczach logiką, rzadko współcześnie spotykaną. Logika, a przenikliwość i czujność, 3. Robert kroolw prestiżowych rankingach magazynu „thinktank” (badania wsparte danymi z instytutu monitorowania mediów oraz Osobliwość a przedsiębiorczość Pobierz firmy google) od lat uznawany za jednego z najbardziej cenionych doradców biznesowych w polsce. Od wielu lat związany z edukacją profesjonalną młodzieży i rodziców; jako tutor wskazuje obszary wspólne dla działalności rodzicielskiej i menedżerskiej. Autor szeregu programów edukacyjnych. Pomysłowość, a twórczość i przedsiębiorczość, 2.. Projekt lifeskills kształtuje u przyszłych liderów społeczności cztery grupy kompetencji: 1.

Komunikacja a Osobliwość a przedsiębiorczość Pobierz erystyka, dialektyka i retoryka. Samodzielność, a współdziałanie, 4. Biegły sądowy z zakresu reorganizacji i restrukturyzacji oraz strategii i oceny ryzyk prowadzenia przedsiębiorstw.autor siedmiu książek, w tym bestsellerów wolni i zniewoleni oraz standardy kierowania zespołem handlowym.ma za sobą 25 lat doświadczeń w prowadzeniu własnych firm oraz coachingu, przeszkolił ponad 500 tysięcy specjalistów i menedżerów. Pomysłodawca opartej na wolontariacie, ogólnopolskiej akcji społecznej skierowanej do młodzieży, promującej wiedzę o przedsiębiorczości – projekt 21; współtwórca programu rozwoju talentów high flyer. U jednych robert krool budzi niepokój, a innych budzi ze snu. – dr adam mokrysz, członek zarządu grupy mokate . Twórcy są przekonani, że oprócz wiedzy i sprawności merytorycznej obecnie coraz większe znaczenie odgrywają umiejętności praktyczne.dlatego projekt lifeskills to nie tylko seria książek, ale i intensywny program szkoleniowy.

to nowy projekt, nawiązujący do działalności edukacyjnej jego pomysłodawców: roberta kroola i jarosława sikory, skierowany do licealistów i studentów.

Komentarze

Zostaw komentarz