Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia

Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 750
Rozmiar 10,8 MB
Data premiery: 2013-02-20
Tytuł: Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Autor: Schwarzenegger Arnold
Tłumacz: Niewiadomski Andrzej, Słysz Magdalena
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 750
Data premiery: 2013-02-20
Rok wydania: 2013
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12761227

Zwycięstwo w zawodach mr. Książka super, forma zakupu także Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz - szybko i sprawniepolecam. Oto arnold z jego pamięcią absolutną. Dobrze się czyta. Universe otworzyło mu drogę do kariery w ameryce – w kulturystyce, biznesie, filmie i wreszcie w polityce. . "pamięć absolutna: niewiarygodna historia mojego życia" arnolda schwarzeneggera to szczera opowieść niezwykłego aktora, biznesmena i polityka – opowieść o niezwykłej determinacji, dyscyplinie, pracowitości i wierze we własne siły. Polecam.

A na deser serwuje czytelnikom "zasady arnolda" - rady, którymi według niego należy kierować się w życiu, żeby osiągnąć sukces.. . Za rolę w filmie "niedosyt" otrzymał złoty glob. W opisach znajduje się wiele szczegółów, dzięki którym możemy jeszcze dokładnie Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz wyobrazić sobie opisywane w książce historie. Urodził się w małym miasteczku w austriackich alpach. Mega wypasiona książka, z poczatku nie chciałem pobierać , ale po przeczytaniu darmowego fragmentu wogóle się nie zastanawiałempolecam, dobra robota panie schwarzenegger. jedna z najbardziej oczekiwanych autobiografii naszych czasów. Książka warto przeczytania.

Marzył Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz o wyjeździe do ameryki, o tym, by zostać mistrzem kulturystyki i gwiazdą filmową. Faktycznie pamięć absolutna. W każdej z dziedzin życia osiągnął wyżyny, o jakich większość imigrantów może tylko śnić. . . Ja za swoją dałem 10 zł(wersja papierowa) w polomarkecie.. Jego życie nie było wolne od skandali, o czym pisze w rozdziale "sekret", przyznając się do nieślubnego dziecka z pomocą domową i szczegółowo relacjonuje całą historię, wraz z separacją i nadchodzącym rozwodem z marią shriver. P.s.

Ożenił się z siostrzenicą prezydenta johna kennedy’ego - marią shriver, zarobił miliony dolarów, nie tylko w branży filmowej, ale również prowadząc inne interesy – od inwestowania w nieruchomości po zakup boeinga 747. . Trzydzieści sześć lat po wyjeździe do ameryki został wybrany gubernatorem stanu kalifornia.

Komentarze

Joanna

Joanna

Faktycznie pamięć absolutna. Dobrze się czyta. W opisach znajduje się wiele szczegółów, dzięki którym możemy jeszcze dokładnie wyobrazić sobie opisywane w książce historie. Polecam. .

Leszek Ostrowski

Leszek Ostrowski

P.s. Książka warto przeczytania. Ja za swoją dałem 10 zł(wersja papierowa) w polomarkecie.. .

szkiewicz

szkiewicz

Książka super, forma zakupu także - szybko i sprawniepolecam. .

GRZEGORZ HEINE

GRZEGORZ HEINE

Mega wypasiona książka, z poczatku nie chciałem pobierać , ale po przeczytaniu darmowego fragmentu wogóle się nie zastanawiałempolecam, dobra robota panie schwarzenegger. .

Zostaw komentarz