Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia

Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 750
Rozmiar 10,8 MB
Data premiery: 2013-02-20
Tytuł: Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia
Autor: Schwarzenegger Arnold
Tłumacz: Niewiadomski Andrzej, Słysz Magdalena
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 750
Data premiery: 2013-02-20
Rok wydania: 2013
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12761227

jedna z najbardziej oczekiwanych autobiografii naszych czasów. Książka super, forma zakupu także - szybko i sprawniepolecam. "pamięć absolutna: niewiarygodna historia mojego życia" arnolda schwarzeneggera to szczera opowieść niezwykłego aktora, biznesmena i polityka – opowieść o Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz niezwykłej determinacji, dyscyplinie, pracowitości i wierze we własne siły. W opisach znajduje się wiele szczegółów, dzięki którym możemy jeszcze dokładnie wyobrazić sobie opisywane w książce historie. Oto arnold z jego pamięcią absolutną. Książka warto przeczytania. Urodził się w małym miasteczku w austriackich alpach. Mega wypasiona książka, z poczatku nie chciałem pobierać , ale po przeczytaniu darmowego fragmentu wogóle się nie zastanawiałempolecam, dobra robota panie schwarzenegger.

Ożenił się z siostrzenicą prezydenta johna kennedy’ego - marią shriver, zarobił miliony dolarów, nie tylko w branży filmowej, ale również prowadząc inne interesy – od inwestowania w nieruchomości po zakup boeinga 747.. Faktycznie pamięć absolutna. Universe otworzyło mu drogę do kariery w ameryce – w kulturystyce, biznesie, filmie i wreszcie w polityce. . Jego życie nie było wolne od skandali, o czym pisze w rozdziale "sekret", przyznając się do nieślubnego dziecka z pomocą domową i szczegółowo relacjonuje całą historię, wraz z separacją i Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz nadchodzącym rozwodem z marią shriver. Dobrze się czyta. Marzył o wyjeździe do ameryki, o tym, by zostać mistrzem kulturystyki i gwiazdą filmową. P.s.

Za rolę w filmie Pamięć absolutna. Nieprawdopodobnie prawdziwa historia mojego życia Pobierz "niedosyt" otrzymał złoty glob. Polecam. Trzydzieści sześć lat po wyjeździe do ameryki został wybrany gubernatorem stanu kalifornia. . A na deser serwuje czytelnikom "zasady arnolda" - rady, którymi według niego należy kierować się w życiu, żeby osiągnąć sukces. . Zwycięstwo w zawodach mr. Ja za swoją dałem 10 zł(wersja papierowa) w polomarkecie..

W każdej z dziedzin życia osiągnął wyżyny, o jakich większość imigrantów może tylko śnić. . .

Komentarze

Joanna

Joanna

Faktycznie pamięć absolutna. Dobrze się czyta. W opisach znajduje się wiele szczegółów, dzięki którym możemy jeszcze dokładnie wyobrazić sobie opisywane w książce historie. Polecam. .

Leszek Ostrowski

Leszek Ostrowski

P.s. Książka warto przeczytania. Ja za swoją dałem 10 zł(wersja papierowa) w polomarkecie.. .

szkiewicz

szkiewicz

Książka super, forma zakupu także - szybko i sprawniepolecam. .

GRZEGORZ HEINE

GRZEGORZ HEINE

Mega wypasiona książka, z poczatku nie chciałem pobierać , ale po przeczytaniu darmowego fragmentu wogóle się nie zastanawiałempolecam, dobra robota panie schwarzenegger. .

Zostaw komentarz