Chirurg

Chirurg

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 370
Rozmiar 0,6 MB
Data premiery: 2013-01-25
Tytuł: Chirurg
Tytuł oryginalny: The Surgeon
Autor: Gerritsen Tess
Tłumacz: Żebrowski Jerzy
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 370
Data premiery: 2013-01-25
Rok wydania: 2013
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12671397

Wielkim fanem pisarki jest stephen king, który stwierdził w wywiadzie prasowym: w moim domu czytamy każdą jej książkę. Trzymająca w napięciu sensacja - czyta się jednym tchem. Serią publikowanych w odstępach rocznych powieści tess gerritsen zapewniła sobie pozycję autora # 1 na rynku thrillerów medycznych – przed robinem cookiem, uznawanym za mistrza gatunku. Po serii o davidzie hunterze, simona beckketa myślałam że nic mnie tak nie wciągnie. Policja ustala, że podobna seria morderstw miała miejsce dwa lata wcześniej, a ich sprawca został zastrzelony przez doktor catherine cordell, piękną lekarkę zatrudnioną w bostońskim centrum medycznym Chirurg Pobierz – jedyną ofiarę, której udało się ujść z życiem.. . Czy obie sprawy i obu zabójców coś łączy? . Książka mi się podobała..

Catherine znowu czuje się zagrożona. . Niezwykle brutalny zabójca, nazywany przez media „chirurgiem”, zabija młode samotne kobiety, przeprowadzając na nich zabieg wycięcia macicy bez znieczulenia. Bardzo dobra i emocjonująca książka! uważaj bo jak zaczniesz będzie ciężko przestać ;). Jej jedynym sprzymierzeńcem wydaje się detektyw prowadzący śledztwo. "chirurg" jest jedną z wielu powieści napisanych przez tess gerritsen, ale nie pierwszą, którą czytałam z niekłamanym zainteresowaniem. Duże wrażenie robią też te fragmenty powieści, w których czytelnik spogląda na świat oczami mordercy, poznaje jego myśli, pragnienia i intencje.. Chirurg Pobierz

. Oprócz szczegółowych opisów makabrycznych zbrodni oraz intrygującej fabuły można doszukać się w powieści kobiecego spojrzenia na świat. Przypadkowo na nią trafiłam i nigdy wcześniej nie czytałam nic z serii thriller medyczny i powiem szczerze ze wartało :) Chirurg Pobierz polecam przeczytać bo jest mega wciągająca i potrafi doprowadzić o gęsia skórkę :) trzyma w napięciu do samego końca !. Bardzo wciągająca książka. . Ja nie mogłam się oderwać i myślę że z innymi czytelnikami będzie podobnie.. Jak zwykle się nie zawiodłam.

Niezła książka np. Tej autorki wszystkie kryminały są na poziomie, oczywiście dla miłośników tego typu literatury.. Polecam wszystkim fanom dreszczyków i lekarzom.. Niesamowicie wciąga, już od pierwszej strony., czytać chirurga to sama przyjemność i oczywiście emocje, bo niektóre opisy są bardzo szczegółowe, co zawsze było mocną stroną Chirurg Pobierz książek tess gerritsen. . . .

. Chirurg Pobierz Z całej serii na pewno jeden z lepszych kryminałów. . . Lubię tą autorkę i medyczne historie. Jest to pierwsza książka gerritsen tess, którą przeczytałem i nie bedzie ostatnia.. .

Na czas podróży.. Dobry thriller, który praktycznie czyta się sam. Ambitna pani detektyw walczy o równe, pozbawione protekcjonalizmu traktowanie przez przełożonego i kolegów w pracy, a atrakcyjna lekarka zmaga się z traumą po brutalnym gwałcie. Zdecydowanie Chirurg Pobierz warto przeczytać więcej, ja tak uczynię :). Świetna książka. Polecam wielbicielom kryminałów.. .

Śledzimy również oprócz wątku kryminalnego miłosne perypetie bohaterów.

Komentarze

Katarzyna Zecer-Gołaszewska

Katarzyna Zecer-Gołaszewska

Jak zwykle się nie zawiodłam. .

Anonim

Anonim

Świetna książka. Po serii o davidzie hunterze, simona beckketa myślałam że nic mnie tak nie wciągnie. Zdecydowanie warto przeczytać więcej, ja tak uczynię :). .

Agnieszka Malanowska

Agnieszka Malanowska

Książka mi się podobała.. Lubię tą autorkę i medyczne historie. .

Marzena Rajzynger

Marzena Rajzynger

Ambitna pani detektyw walczy o równe, pozbawione protekcjonalizmu traktowanie przez przełożonego i kolegów w pracy, a atrakcyjna lekarka zmaga się z traumą po brutalnym gwałcie. Oprócz szczegółowych opisów makabrycznych zbrodni oraz intrygującej fabuły można doszukać się w powieści kobiecego spojrzenia na świat. Śledzimy również oprócz wątku kryminalnego miłosne perypetie bohaterów. Duże wrażenie robią też te fragmenty powieści, w których czytelnik spogląda na świat oczami mordercy, poznaje jego myśli, pragnienia i intencje.. "chirurg" jest jedną z wielu powieści napisanych przez tess gerritsen, ale nie pierwszą, którą czytałam z niekłamanym zainteresowaniem. .

paulinamp

paulinamp

Polecam wielbicielom kryminałów.. Bardzo wciągająca książka. .

morfeusz.13

morfeusz.13

Tej autorki wszystkie kryminały są na poziomie, oczywiście dla miłośników tego typu literatury.. .

Anonim

Anonim

Przypadkowo na nią trafiłam i nigdy wcześniej nie czytałam nic z serii thriller medyczny i powiem szczerze ze wartało :) polecam przeczytać bo jest mega wciągająca i potrafi doprowadzić o gęsia skórkę :) trzyma w napięciu do samego końca !. .

Linra

Linra

Na czas podróży.. Niezła książka np. .

Tomasz60

Tomasz60

Polecam wszystkim fanom dreszczyków i lekarzom.. Trzymająca w napięciu sensacja - czyta się jednym tchem. .

anonymous

anonymous

Dobry thriller, który praktycznie czyta się sam. Jest to pierwsza książka gerritsen tess, którą przeczytałem i nie bedzie ostatnia.. .

Maria Obraniak

Maria Obraniak

Bardzo dobra i emocjonująca książka! uważaj bo jak zaczniesz będzie ciężko przestać ;). .

Amelia Kazan

Amelia Kazan

Z całej serii na pewno jeden z lepszych kryminałów. Ja nie mogłam się oderwać i myślę że z innymi czytelnikami będzie podobnie.. Niesamowicie wciąga, już od pierwszej strony., czytać chirurga to sama przyjemność i oczywiście emocje, bo niektóre opisy są bardzo szczegółowe, co zawsze było mocną stroną książek tess gerritsen. .

Zostaw komentarz