Koniec Świata - dziennik proroków, wizjonerów i reporterów pisany od starożytności do końca świata

Koniec Świata - dziennik proroków, wizjonerów i reporterów pisany od starożytności do końca świata

Poradniki

Wydawnictwo: E-bookowo
Liczba stron: 385
Rozmiar 1,7 MB
Data premiery: 2013-01-17
Tytuł: Koniec Świata - dziennik proroków, wizjonerów i reporterów pisany od starożytności do końca świata
Autor: Rota Adalbert
Wydawnictwo: E-bookowo
Język wydania: polski
Liczba stron: 385
Data premiery: 2013-01-17
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12638413

Autor kreśli zamaszysty obraz historii najnowszej, publikuje raporty pentagonu, who, i dziesiątków innych organizacji. 2, 19]. 13, 5-6]. To nowe i śmiałe spojrzenie na uznane teksty prorockie, polemizujące z tradycyjną wykładnią i rutyną obecną w literaturze profetycznej krajów ameryki północnej i europy zachodniej. Gdyby jednak >>koniec świata<< miał postać jednodniowego holocaustu, byłoby to zbawienne dla świata, bo setki uznanych tekstów prorockich mówią o czymś znacznie gorszym i potwornym. Zabiera nas w podróż po setkach udokumentowanych proroctw i przepowiedni, mających swoje źródło w świętych tekstach żydów, chrześcijan i muzułmanów; sięga do biblii, koranu, kabały i zaskakujących objawień prywatnych nie zawsze aprobowanych przez kościół katolicki. Dlatego Koniec Świata - dziennik proroków, wizjonerów i reporterów pisany od starożytności do końca świata Pobierz opadają wszystkie ręce [iz.

Warszawa 1995 . Przygląda się eschatologii muzułmańskiej i indiańskiej, usa i izraelowi, islamistom i ortodoksom, ruchowi new age i nowego porządku, analizuje nowy wymiar totalitaryzmu wynikający z uruchomienia programów bezpieczeństwa narodowego, wdrożenia biometrii i systemów szpiegowskich.rota dotarł do oryginalnych czterowierszy nostradamusa, nigdy wcześniej nie tłumaczonych. Prezentuje skondensowany obraz nieszczęść, które spadły na ludzkość w ostatniej dekadzie i ostatnim wieku. Izajasz na pewno nie oglądał współczesnych serwisów informacyjnych, ale 27 wieków temu tak prorokował: wtedy wejdą do jaskiń skalnych i do jam ziemnych ze strachu [iz.. przeczucia panujące w społeczeństwie przed rychłym >>końcem świata<< mającym nastąpić 21 grudnia 2012, kiedy to kończy się 13 baktun w sławetnym kalendarzu majów, można Koniec Świata - dziennik proroków, wizjonerów i reporterów pisany od starożytności do końca świata Pobierz podsumować słowami izajasza z 13 rozdziału: biadajcie! bo bliski jest dzień pana, który nadchodzi jako zagłada od wszechmocnego. Analizuje zagrożenia epidemiologiczne i ekologiczne, militarne i religijne, społeczne i polityczne. Wotwottłumaczenie fragmentów pisma świętego [za:]biblia towarzystwa biblijnego w polsce.

Koniec świata adalberta roty to dziennik proroków, wizjonerów i reporterów pisany od starożytności do końca świata, uzupełniony o setki faktów i depesz z serwisów afp, ap, bbc, washington post, reuters, cnn i in.rzeczą proroków jest spoglądanie na świat z innej perspektywy. Adalbert rota zestawia obraz końca świata obecny w literaturze, mediach, prognozach naukowych i politycznych, kształtowany przez internet i plotki, ze spuścizną profetyczną. Jednak to nie jest kaznodziejska, czy ezoteryczna. Z pomocą cayce'a i dziesiątków jasnowidzów wykreślił profetyczną mapę przyszłych katastrof naturalnych i zestawił ją z prognozami naukowców, ekologów i klimatologów onz, greenpeace, wildlife, nrc, czy wwf.zupełną nowością jest spojrzenie na apokalipsę, koronę wszystkich proroctw i teksty proroków biblijnych. Zaiste, popkultura oszalała, massmedia wypełniły dywagacje nie z tej ziemi, a tak naprawdę na jedynej majańskiej stelli, gdzie widnieje oznaczona data, odczytano jedynie zapowiedź powrotu, w domyśle boga bolon yokte.

Komentarze

Zostaw komentarz