Bajki rozśmieszajki

Bajki rozśmieszajki

Dla dzieci

Wydawnictwo: Wydawnictwo Siedmioróg
Liczba stron: 33
Rozmiar 10,4 MB
Data premiery: 2012-12-04
Tytuł: Bajki rozśmieszajki
Autor: Michałowska Tamara
Wydawnictwo: Wydawnictwo Siedmioróg
Język wydania: polski
Liczba stron: 33
Data premiery: 2012-12-04
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12387571

jak zachęcić dziecko do czytania? to proste! pokazując mu, że czytanie jest pasjonujące, radosne, mądre, kolorowe, rozśmieszające. Tę niezwykłą swoją własność odkrywa dopiero, kiedy okazuje się, że przez spełnienie marzeń i przestawieniu jej przez strongmanów na inny tor nie będzie mogła odwieźć zwierząt do ich domów. Czyli wręczając dziecku tę oto cudowną książkę. Tamara michałowska daje w nich piękny przekaz, że o swoje wizje przyszłości trzeba walczyć, ale przy okazji nie należy tracić kontaktu z otaczającym nas światem.„lokomotywa i strongmani” to opowieść o starym, parowym pociągu marzącym o podróżach w daleki świat. Napisane są pięknym, a zarazem pełnym życia językiem. . Opowiadają one o niezwykłych przygodach pięciorga Bajki rozśmieszajki Pobierz bohaterów: zapomnianej lokomotywy, latającej krowy, słonia pyrrusa, odkrywcy skarbu andrzeja i podróżnika jana. Myślę że jest produkt warty zakupu w tej cenie.

"bajki rozśmieszajki" nadają się doskonale na pierwszą lekturę dla dzieci zaczynających czytać. . Książka została bogato zilustrowana przez uwielbianego w polsce i za granicą artystę artura piątka.. Niestety stoi już na bocznicy, którą może jedynie dojechać na pola, do zoo i wielu innych miejsc, do których elektryczne pociągi już nie trafią. Jego praca wyróżnia się świetnym warsztatem, a zarazem tryska radością i dobrymi emocjami. Książka zdecydowanie dla najmłodszych słuchaczy. Spis bajek: lokomotywa i strongmani latające krowy zawrotna kariera słonia pyrrusa skarb wielkiego chana wymarzona podróż . Lokomotywa woli czuć się potrzebna niż bezmyślnie dążyć do spełnienia marzenia, które odmieni życie jej i zwierząt.z podobnym przesłaniem mamy do czynienia w „zawrotnej karierze słonia pyrrusa”, której główny bohater ciągle dąży do doskonalenia się, zdobywania lepszej pracy, pozycji, bogactw,by pewnego razu odkryć, że jedyne, co potrzebuje to jego śmieszni przyjaciele z dzieciństwa, dla których czas Bajki rozśmieszajki Pobierz płynie wolno.„wymarzona podróż” również pozwala docenić bohaterowi to, co posiada.

Z powodzeniem mogą być także czytane najmłodszym wielbicielom książek. Polecam. Jest w nich dużo akcji i humoru, równocześnie niosą w sobie wiele Bajki rozśmieszajki Pobierz mądrości. Taka codzienność jest na tyle męcząca, że marzy ona o normalności, którą może dać jej jan.„bajki rozśmieszajki” wzbogacono pięknymi ilustracjami artura piątka. Jan wyruszający w poszukiwaniu przygód, możliwości odkrycia nowych gatunków na tajemniczej wyspie poznaje dziewczynę, która codziennie ma kontakt z wieloma dziwnymi, nieodkrytymi zwierzętami oraz przeżywa niezwykłe przygody. Lokomotywa nie docenia tego, że może wieźć zwierzęta i wiele interesujących przedmiotów. Książkę polecam wszystkim przedszkolakom oraz uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej..

„bajki rozśmieszajki” zawierają pięć interesujących utworów, pozwalających dzieciom odkryć moc marzeń, spełniania snów oraz trzeźwego podejścia do otoczenia.

Komentarze

dream77

dream77

Książka zdecydowanie dla najmłodszych słuchaczy. Myślę że jest produkt warty zakupu w tej cenie. Polecam. .

Anna Sikorska

Anna Sikorska

Tę niezwykłą swoją własność odkrywa dopiero, kiedy okazuje się, że przez spełnienie marzeń i przestawieniu jej przez strongmanów na inny tor nie będzie mogła odwieźć zwierząt do ich domów. Taka codzienność jest na tyle męcząca, że marzy ona o normalności, którą może dać jej jan.„bajki rozśmieszajki” wzbogacono pięknymi ilustracjami artura piątka. Książkę polecam wszystkim przedszkolakom oraz uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej.. Niestety stoi już na bocznicy, którą może jedynie dojechać na pola, do zoo i wielu innych miejsc, do których elektryczne pociągi już nie trafią. Lokomotywa nie docenia tego, że może wieźć zwierzęta i wiele interesujących przedmiotów. „bajki rozśmieszajki” zawierają pięć interesujących utworów, pozwalających dzieciom odkryć moc marzeń, spełniania snów oraz trzeźwego podejścia do otoczenia. Tamara michałowska daje w nich piękny przekaz, że o swoje wizje przyszłości trzeba walczyć, ale przy okazji nie należy tracić kontaktu z otaczającym nas światem.„lokomotywa i strongmani” to opowieść o starym, parowym pociągu marzącym o podróżach w daleki świat. Jan wyruszający w poszukiwaniu przygód, możliwości odkrycia nowych gatunków na tajemniczej wyspie poznaje dziewczynę, która codziennie ma kontakt z wieloma dziwnymi, nieodkrytymi zwierzętami oraz przeżywa niezwykłe przygody. Lokomotywa woli czuć się potrzebna niż bezmyślnie dążyć do spełnienia marzenia, które odmieni życie jej i zwierząt.z podobnym przesłaniem mamy do czynienia w „zawrotnej karierze słonia pyrrusa”, której główny bohater ciągle dąży do doskonalenia się, zdobywania lepszej pracy, pozycji, bogactw,by pewnego razu odkryć, że jedyne, co potrzebuje to jego śmieszni przyjaciele z dzieciństwa, dla których czas płynie wolno.„wymarzona podróż” również pozwala docenić bohaterowi to, co posiada. .

Zostaw komentarz