Dary anioła. Tom 1. Miasto kości

Dary anioła. Tom 1. Miasto kości

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Seria: Dary anioła
Liczba stron: 528
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2016-09-27
Tytuł: Dary anioła. Tom 1. Miasto kości
Tytuł oryginalny: Mortal Instruments: City of Bones
Seria: Dary anioła
Autor: Clare Cassandra
Tłumacz: Reszka Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Mag
Język wydania: polski
Liczba stron: 528
Data premiery: 2016-09-27
Rok wydania: 2009
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 12206582

Aż do czasu, gdy pewnej nocy w nocnym klubie pandemonium trzech nastolatków, których widzi tylko ona, na jej oczach zabija chłopca, który, jak się okazuje, tak naprawdę nie jest chłopcem... Zaczyna żyć w świecie, o którym istnieniu wiedziała jedynie z gier, w które grał jej przyjaciel simon, w którego istnienie nigdy nie wierzyła. Gdy jednak pewnego razu w klubie staje się świadkiem bezwzględnego morderstwa popełnionego przez trzech nastolatków na ich rówieśniku, jej dotychczasowa rzeczywistość kompletnie się rozpada. Aż do tego dnia... Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz rozrywki są ulice manhattanu i nocne kluby. Bez nikogo, z kim mogłaby porozmawiać o tym co się dzieje. Wkrótce sama staje się częścią ukrytego świata łowców demonów zwanych nefilim i odkrywa straszną tajemnicę... .

Są to Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz nocni łowcy, tajemna kasta wojowników, których celem jest walka z demonami. Podczas pewnego dnia wszystko się zmienia. być świadkiem morderstwa – to przeżycie, które pozostawia w psychice ślad na całe życie. Zaczyna zupełnie nowe życie, przy boku ludzi, których ledwo, co poznała, bez matki, ojca. . Już sama nie wie kim jest. Poszukując matki, clary trafia do tajemnego świata położonego głęboko pod ulicami nowego jorku, zwanego podziemnym światem, pełnego tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i wampira i demonów.. Zdolna malarka, która odziedziczyła swój talent po matce.

Clary czuje, że powinna zawiadomić policję, ale wie, że nikt jej nie uwierzy, gdyż ciało zamordowanego rozpłynęło się w powietrzu, a napastników nikt oprócz niej nie widzi. Według mnie ta autorka jest genialna ! sposób w jaki pisze, jest tak interesujący, że nie można się oderwać, ponadto czytając tą książkę ( jak w każdej innej) domyślałam się niektórych sytuacji jednak w ostatnim momencie autorka zmienia trop i pisała Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz coś zupełnie innego niż mi się wydawało, ale idealnie łączy się z całą fabułą. Clary jest rozdarta pomiędzy uczuciami, które żywi do dwóch chłopców – jej najlepszego przyjaciela, simona oraz do tajemniczego łowcy wampirów, pół człowieka, pół anioła jace’a. Kiedy po raz pierwszy usłyszałam i przeczytałam opis tej książce od razu chciałam ją przeczytać. W ciągu następnych 24 godzin znika matka clary, a ona sama o mało nie ginie z ręki demona. Książka przemyślana i od początku wciągająca, polecam ją wszystkim !. Bohaterką bestsellerowej serii „dary anioła” jest clary fray – nastoletnia rudowłosa artystka o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Clary, nastoletnia dziewczyna, żyjąca przeciętnym życiem.

Clary fray wiedze życie normalnej, nieco zbuntowanej nastolatki. No właśnie, rozpoczętą, Dary anioła. Tom 1. Miasto kości Pobierz trzebasięchyba wziąśćzakolejny tom ;). . Kupując tę książkę, szczerze mówiąc, nie do końca byłem przekonany co dojej treści. Cała recenzja na http://timeofbook.blogspot.com/2017/07/56-miasto-kosci.html. Dziewczyna widzi coś, czego nie powinna widzieć. .

Jest jedynie jace, który z pozoru arogancki a zarazem opiekuńczy, czuje silną więź z clary, nie będąc w stanie zostawić ją samej. Tytuł jednak bardzo mnie zaskoczył, nie opiera się bowiem tylko na miłostce bochaterki, w powieści znajdziemy także niewybrednych chumor, wciągającą zagadkę oraz dobrze rozpoczętą historię... Okazuje się, że nie jest tym za kogo się uważała. Dodam że o tytule nic wcześniej nie słyszałem, i wydawało mi się, żeot mamprzed sobą kolejne romansidło pokroju 'zaćmienie'. Żyjąca w przekonaniu o niewinności świata i ludzi. Coś wspaniałego ! do tego niebanalna historia z zagadkami i niezwykle poruszające momenty.

Komentarze

Wioletta Dobrzeniecka

Wioletta Dobrzeniecka

Dziewczyna widzi coś, czego nie powinna widzieć. Podczas pewnego dnia wszystko się zmienia. Cała recenzja na http://timeofbook.blogspot.com/2017/07/56-miasto-kosci.html. Okazuje się, że nie jest tym za kogo się uważała. Zdolna malarka, która odziedziczyła swój talent po matce. Aż do tego dnia... Zaczyna żyć w świecie, o którym istnieniu wiedziała jedynie z gier, w które grał jej przyjaciel simon, w którego istnienie nigdy nie wierzyła. Zaczyna zupełnie nowe życie, przy boku ludzi, których ledwo, co poznała, bez matki, ojca. Żyjąca w przekonaniu o niewinności świata i ludzi. Bez nikogo, z kim mogłaby porozmawiać o tym co się dzieje. Już sama nie wie kim jest. Clary, nastoletnia dziewczyna, żyjąca przeciętnym życiem. Jest jedynie jace, który z pozoru arogancki a zarazem opiekuńczy, czuje silną więź z clary, nie będąc w stanie zostawić ją samej. .

kasiuncia15

kasiuncia15

Według mnie ta autorka jest genialna ! sposób w jaki pisze, jest tak interesujący, że nie można się oderwać, ponadto czytając tą książkę ( jak w każdej innej) domyślałam się niektórych sytuacji jednak w ostatnim momencie autorka zmienia trop i pisała coś zupełnie innego niż mi się wydawało, ale idealnie łączy się z całą fabułą. Coś wspaniałego ! do tego niebanalna historia z zagadkami i niezwykle poruszające momenty. Książka przemyślana i od początku wciągająca, polecam ją wszystkim !. Kiedy po raz pierwszy usłyszałam i przeczytałam opis tej książce od razu chciałam ją przeczytać. .

GLight

GLight

No właśnie, rozpoczętą, trzebasięchyba wziąśćzakolejny tom ;). Dodam że o tytule nic wcześniej nie słyszałem, i wydawało mi się, żeot mamprzed sobą kolejne romansidło pokroju 'zaćmienie'. Kupując tę książkę, szczerze mówiąc, nie do końca byłem przekonany co dojej treści. Tytuł jednak bardzo mnie zaskoczył, nie opiera się bowiem tylko na miłostce bochaterki, w powieści znajdziemy także niewybrednych chumor, wciągającą zagadkę oraz dobrze rozpoczętą historię... .

Zostaw komentarz