Hector Cross. Tom 1. Piekło na morzu

Hector Cross. Tom 1. Piekło na morzu

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Seria: Hector Cross
Liczba stron: 327
Rozmiar 0,7 MB
Data premiery: 2012-05-24
Tytuł: Hector Cross. Tom 1. Piekło na morzu
Seria: Hector Cross
Autor: Smith Wilbur
Tłumacz: Kościuk Zbigniew
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Liczba stron: 327
Data premiery: 2012-05-24
Rok wydania: 2012
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11434153

Piraci żądają niebotycznego okupu za uwolnienie dziewczyny, a skomplikowana sytuacja polityczno-dyplomatyczna uniemożliwia interwencję wielkich mocarstw. . Na pokładzie uprowadzonej jednostki znajduje się cyla, jej dziewiętnastoletnia córka.. . w obliczu dowodów tortur, którym poddawana jest dziewczyna, hazel bannock i hektor cross muszą podjąć zdecydowane Hector Cross. Tom 1. Piekło na morzu Pobierz działanie. Jest tu wszystko, etatowy twardziel, piękna i bogata kobieta, emocje, namiętność, zdrada, męska przyjaźń i miłość.. Grupa najemników pod wodzą crossa wyrusza do twierdzy, w której przetrzymywana jest cayla. Jeśli ktoś lubi kino akcji to powinien sięgnąć po tę książkę.

. Równie zachwycona tą powieścią była moja żona. Na ratunek porwanej wyrusza major hektor cross, były oficer sas, szef firmy cross bow security odpowiadającej za ochronę bannock oil corportation. Ta książka to gotowy scenariusz. podczas rejsu po oceanie indyjskim somalijscy piraci porywają luksusowy jacht hazel bannock, należący Hector Cross. Tom 1. Piekło na morzu Pobierz do właścicielki jednego z największych koncernów naftowych na świecie. Ja przeczytałem ją z wielką przyjemnością, w tempie ekspresowym. .

W jednym zdaniu - dobra, trzymająca w napięciu sensacja, po której mam ochotę sięgnąć po kolejną książkę tego autora.. Polecam wszystkim czytelnikom ksiazki tego autora, kiedy przczytasz pierwsza siegniesz po nastepna.. Dobra, wielowątkowa książka, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Komentarze

shads47

shads47

Polecam wszystkim czytelnikom ksiazki tego autora, kiedy przczytasz pierwsza siegniesz po nastepna.. .

OldDragon

OldDragon

Dobra, wielowątkowa książka, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Równie zachwycona tą powieścią była moja żona. Ja przeczytałem ją z wielką przyjemnością, w tempie ekspresowym. W jednym zdaniu - dobra, trzymająca w napięciu sensacja, po której mam ochotę sięgnąć po kolejną książkę tego autora.. .

DASO

DASO

Ta książka to gotowy scenariusz. Jeśli ktoś lubi kino akcji to powinien sięgnąć po tę książkę. Jest tu wszystko, etatowy twardziel, piękna i bogata kobieta, emocje, namiętność, zdrada, męska przyjaźń i miłość.. .

Zostaw komentarz