Dom orchidei

Dom orchidei

Literatura piękna obca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 912
Rozmiar 0,8 MB
Data premiery: 2012-05-23
Tytuł: Dom orchidei
Autor: Riley Lucinda
Tłumacz: Dobrzańska Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 912
Data premiery: 2012-05-23
Rok wydania: 2012
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11431787

Czy powrót do tajlandii, magicznego miejsca, gdzie wszystko się zaczęło, pomoże julii odzyskać upragniony spokój i uporządkować życie, które legło w gruzach? .. Polecam !!!. julia forrester, słynna pianistka, zrozpaczona po śmierci męża i ukochanego syna, szuka spokoju na angielskiej prowincji. Kiedy czytałam książkę, miałam wrażenienie, że wszystko co czytam jest nieprawdą.autorka doskonale lawiruje między światami, konkretnie wprowadzając czytalenika w zamęt. Jednak przewrotny los i przypadkowa wizyta w wiekowym dworze wharton park sprawiają, że zamiast ukojenia odnajduje miłość i natrafia na trop rodzinnej tajemnicy. Dawno nie czytałam takiej książki, która osnuta byłaby odwieczną tajemnicą. Dzięki opowieściom swej babki, niegdyś pokojówki w wharton park, julia poznaje bolesną historię opartą Dom orchidei Pobierz na zdradzie, kłamstwie i cierpieniu, która na zawsze połączyła losy dwóch rodzin. .

Kiedy do rąk julii trafia pamiętnik z okresu drugiej wojny światowej, napisany przez lorda harry'ego crawforda, syna ówczesnego właściciela majątku, kobieta odkrywa prawdę o nieszczęśliwej miłości angielskiego arystokraty do lidii, pięknej, młodej tajki. Kiedy wraca do francji, by rozprawić się ze swymi demonami i ostatecznie pożegnać się z nieżyjącym synkiem i mężem, okazuje się, że jej mąż, xavier, żyje, a prawda o wypadku, w którym zginął jej syn, jest inna niż do tej pory sądziła.

Komentarze

Morriska

Morriska

Kiedy czytałam książkę, miałam wrażenienie, że wszystko co czytam jest nieprawdą.autorka doskonale lawiruje między światami, konkretnie wprowadzając czytalenika w zamęt. Dawno nie czytałam takiej książki, która osnuta byłaby odwieczną tajemnicą. Polecam !!!. .

Zostaw komentarz