Spalony

Spalony

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Liczba stron: 308
Rozmiar 3,4 MB
Data premiery: 2012-04-25
Tytuł: Spalony
Autor: Iwan Andrzej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Buchmann
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 308
Data premiery: 2012-04-25
Rok wydania: 2012
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11374480

Upadałem, ale stoję. . Więcej znajdziecie tu upadków, bo moje życie naznaczone jest upadkami, po których nieporadnie próbowałem się pozbierać. Jak zniszczyć życie i karierę kilkoma nierozważnymi decyzjami? o tym opowiada andrzej iwan. Może Spalony Pobierz ku przestrodze, może dla samego siebie, dla pewnego oczyszczenia, dla wyrzucenia na zewnątrz tego całego syfu, który noszę w sobie. Czyta się lekko i bardzo przyjemnie!. Stoję, odarty z tajemnic, obnażony, żebyście mnie wszyscy usłyszeli. .

Ale będzie to też książka z moim prywatnym happy-endem: dziś, kiedy patrzę w przeszłość, wiem jedno - mogło być gorzej.. Fantastyczna opowieść o świecie, do którego zwykły śmiertelnik nie ma wstępu.. Andrzej iwan z przejmującą szczerością opowiada o uzależnieniach od alkoholu, hazardu, a nawet o próbach samobójczych. Ksiazkę czyta się fenomenalnie, są momenty, że nie sposób się nie śmiać, Spalony Pobierz mimo, że czasami trudno się nie rozpłakać. Iwan oddaje klimat czasów komuny, przedstawia życie całego pokolenia zawodników, których do tej pory – poza nielicznymi wyjątkami – widzieliśmy jako idealnych herosów.jest to książka, przy której czytelnik wielokrotnie powinien się roześmiać – i to na głos, ale też kilka razy zapłakać. Dużo stracił, a wszystko, co przeżył spisał. Iwan dzięki fotograficznej pamięci oddaje szczegóły zdarzeń sprzed dwudziestu czy trzydziestu lat, odkłamuje historię polskiego futbolu, rzuca nowe światło na największe piłkarskie nazwiska, ale przede wszystkim ukazuje zawodników jako zwykłych ludzi – z poplątanymi losami, lękami, fobiami, problemami czy chorobami, często niestety śmiertelnymi. Wiele miał, wiele zdobył, mógł osiągnąć jeszcze więcej...

Roller-coaster, bez pasów i po torach, które gwarantowały mnóstwo adrenaliny, ale w gruncie rzeczy prowadziły krętą drogą donikąd – napisał we wstępie. poruszająca historia człowieka, który tak wiele wygrał, ale jeszcze więcej Spalony Pobierz przegrał. Opisuje to wszystko, czego zwykli ludzie nie mieli szans zobaczyć – opisuje, co dzieje się, gdy gasną jupitery, a noc jest jeszcze młoda.- to nie będzie książka o triumfach, chociaż i one się zdarzały. Jeśli byliście kiedyś w wesołym miasteczku, a na pewno byliście, wyobraźcie sobie największy możliwy roller-coaster. Tutaj, przed wami. A może też dla rozrywki? może ktoś z was po prostu się uśmiechnie? dużo widziałem, bardzo dużo. Opowiem historię - swoją, swoich przyjaciół, swojej rodziny, swojego miasta, historię naszej piłki też.

Tak właśnie wyglądało moje pieprzone życie. Z nieba aż do piekła, i nie do końca z powrotem. . Tłem dla jego historii pozostaje piłka nożna – widziana od środka, oczami wybitnego zawodnika, reprezentanta polski w finałach mistrzostw świata w 1978 i 1982 roku.

Komentarze

Algeort

Algeort

Jak zniszczyć życie i karierę kilkoma nierozważnymi decyzjami? o tym opowiada andrzej iwan. Ksiazkę czyta się fenomenalnie, są momenty, że nie sposób się nie śmiać, mimo, że czasami trudno się nie rozpłakać. Dużo stracił, a wszystko, co przeżył spisał. Wiele miał, wiele zdobył, mógł osiągnąć jeszcze więcej... Fantastyczna opowieść o świecie, do którego zwykły śmiertelnik nie ma wstępu.. .

maćko

maćko

Czyta się lekko i bardzo przyjemnie!. .

Zostaw komentarz