Ten obcy

Ten obcy

Dla młodzieży

Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Liczba stron: 250
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2012-02-28
Tytuł: Ten obcy
Autor: Jurgielewiczowa Irena
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 250
Data premiery: 2012-02-28
Rok wydania: 2011
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11220763

. . Ukrywają go przed dorosłymi, ale nie wiedzą, że zenek ma za sobą bolesne przeżycia i nie jest tym, za kogo się podaje. Z wielką chęcią powróciłem do lat mojej młodości i znów przeczytałem powieść ten obcy, chociaż pewnie niektórym się wydaje, że w moim wieku to już nie wypada... Wkrótce sytuacja tak bardzo się skomplikuje, że trzeba będzie ujawnić prawdę. Jestem pewien, że jeszcze wiele pokoleń doceni tę wspaniałą książkę.. Ulka, pestka, marian i julek są zaskoczeni pojawieniem się na "ich" Ten obcy Pobierz wyspie obcego chłopaka, potrzebującego pomocy. Lektura.

od pierwszej strony tej znakomitej powieści czytelnik jest zaangażowany w sprawy, którymi żyją bohaterowie.. Jedna z bardziej lubianych lektur w szkole podstawowej. Próbując pobierać, pokazuje mi, że plik jest uszkodzony.. Nie mogę otworzyć pliku, by pobrać ebooka. Jak mam złożyć reklamację. Dzieci nieco zadziwione, że nie jest to opowiadanie Ten obcy Pobierz o inwazji z kosmosu. Jedna z książek dzięki którym pokochałam czytanie.

. . . . To klasyka w nowoczesnym wydaniu, które pozwolił mi wysłać dziecko na narty z komórką a bez dodatkowego bagażu, który mógłby ulec zniszczeniu lub zagubieniu. Forma i dostawa w sam Ten obcy Pobierz raz cena równie nie wygórowana.zakup zadowalający w 100%. .

Ponadczasowa :). Ok............................................................................ To fantastyczna, ponadczasowa książka przedstawiająca historię, która nigdy się nie zestarzeje. . Historia jaka mogła przydarzyć się każdemu z nas.. Cóż takie czasy. Mimo Ten obcy Pobierz początkowego "rozczarowania" książka bardzo wciągająca i ciekawa dla 12-sto latków..

Komentarze

Janusz Petryka

Janusz Petryka

Ok............................................................................ .

Ewelina Matuszak

Ewelina Matuszak

Jedna z książek dzięki którym pokochałam czytanie. Historia jaka mogła przydarzyć się każdemu z nas.. .

Lenka1982

Lenka1982

Jedna z bardziej lubianych lektur w szkole podstawowej. Ponadczasowa :). .

Ewa Czajka

Ewa Czajka

Jak mam złożyć reklamację. Próbując pobierać, pokazuje mi, że plik jest uszkodzony.. Nie mogę otworzyć pliku, by pobrać ebooka. .

zakhai

zakhai

Jestem pewien, że jeszcze wiele pokoleń doceni tę wspaniałą książkę.. To fantastyczna, ponadczasowa książka przedstawiająca historię, która nigdy się nie zestarzeje. Z wielką chęcią powróciłem do lat mojej młodości i znów przeczytałem powieść ten obcy, chociaż pewnie niektórym się wydaje, że w moim wieku to już nie wypada... .

Ewa Wichłacz

Ewa Wichłacz

To klasyka w nowoczesnym wydaniu, które pozwolił mi wysłać dziecko na narty z komórką a bez dodatkowego bagażu, który mógłby ulec zniszczeniu lub zagubieniu. Forma i dostawa w sam raz cena równie nie wygórowana.zakup zadowalający w 100%. .

mg

mg

Mimo początkowego "rozczarowania" książka bardzo wciągająca i ciekawa dla 12-sto latków.. Lektura. Cóż takie czasy. Dzieci nieco zadziwione, że nie jest to opowiadanie o inwazji z kosmosu. .

Zostaw komentarz