Morderstwo w La Scali

Morderstwo w La Scali

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 297
Rozmiar 0,3 MB
Data premiery: 2012-01-24
Tytuł: Morderstwo w La Scali
Autor: Piątek Tomasz
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Liczba stron: 297
Data premiery: 2012-01-24
Rok wydania: 2009
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11199182

Przyznaje się do winy. Judith passalacqua, wysportowana blondynka o zimnych oczach, dziewica, fanatyczna angielka i protestantka – w ciągu jednej Morderstwo w La Scali Pobierz nocy przeżywa swoją niemożliwą miłość i jej śmierć. Niby wszystko jasne. Młoda angielka żyjąca w mediolanie, dziennikarka judith passalacqua, zdaje relację z prowadzonego przez siebie śledztwa. . Widzi sławę, sukces, degenerację i tajemniczą, absurdalną zbrodnię. A przy okazji opowiada o znienawidzonych przez siebie włoszech, o religii i terroryzmie, o winie i karze.

Organizatorem spektaklu jest słynny producent Morderstwo w La Scali Pobierz filmowy mario cisi, charyzmatyczny i pełen energii mimo swoich dziewięćdziesięciu lat. Inteligentny i namiętny. Tyle że zbrodniarz nie ma motywu... Ale nie szuka zemsty, szuka prawdy. morderstwo w la scali to thriller, jakiego się nie spodziewasz. Jest wieczór pierwszego listopada 1995 roku. La scala wystawia spektakl poświęcony śmierci reżysera pier paolo pasoliniego, homoseksualisty i buntownika, zamordowanego w tajemniczych okolicznościach dokładnie dwie dekady wcześniej.

Po latach wraca na jej trop. Otacza go niezwykły dwór. Tu można zobaczyć z bliska, a nawet dotknąć, ludzi sławnych i bogatych, pociągających i odrażających. Wieczór poświęcony zbrodni kończy się nową, bardzo osobliwą zbrodnią.. Zabójca zostaje ujęty na miejscu.

Komentarze

Zostaw komentarz