Achaja. Tom 1

Achaja. Tom 1

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Fantastyczna Fabryka
Liczba stron: 688
Rozmiar 7,5 MB
Data premiery: 2016-09-27
Tytuł: Achaja. Tom 1
Seria: Fantastyczna Fabryka
Autor: Ziemiański Andrzej
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Liczba stron: 688
Data premiery: 2016-09-27
Rok wydania: 2011
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11198345

Rozumie, że aby coś od życia otrzymać trzeba również Achaja. Tom 1 Pobierz coś poświęcić. . Gildia . Szczerze polecam :). To najlepsze świadectwo, że ziemiański napisał coś bardzo dobrego. Niesamowita trylogia. Do późnej nocnej pory śledziłem losy bohaterów, czytałem przy obiedzie, w tramwaju, w sklepowej kolejce do kasy... Mam nadzieję, że inni również przekazali tobie zdobyte informacje, które okazały się przydatne.

Rychło pozna smak życia zwykłego człowieka w pełnym okrucieństwa świecie.. . Jest doskonała, pełna głębi, artystycznie bogata, napisana z poczuciem humoru, inteligentna. Nowe postanowienie zacznę od achai andrzeja ziemiańskiego, a następnie osobno prześlę ci, panie, dane o jej kontynuacji, gdyż osiem pozycji naraz stanowiłoby zbyt obszerny materiał do przeanalizowania. Artur machlowski. Niech twa władza trwa wiecznie kot (...) pomimo licznych wątków autor umiejętnie i konsekwentnie wprowadza nowe istotne informacje, wzorowo buduje napięcie, stwarza nowe teorie (nie tylko teologiczne) oraz odsłania najmroczniejsze strony ludzkiej natury i życia. Polecam ją tym wszystkim, którzy zwątpili Achaja. Tom 1 Pobierz w umiejętności pisarskie i inwencję twórczą polskich fantastów. Te walki...

Valkiria achaja to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto uważa się za miłośnika gatunku. . Wirtualna polska ukazuje świat, w którym życie ludzkie nie ma wielkiego znaczenia, człowieka można poniżyć, doprowadzić do rozpaczy, obłędu, zabić; świat tworzony krwią żołnierzy, potem i bólem niewolników, niepewnością rządzących, głupotą tłumu i wywołującą strach potęgą religii. Z wielką przyjemnością czytałam chociażby rozmowy z hekkem, czasami jego wypowiedzi sięgały całej strony, ale to nie były "suche wykłady", tylko żywa mowa i ekspresja. Igor szlapa. Wypowiedzi Achaja. Tom 1 Pobierz bohaterów są odpowiednio dobrane do ich pozycji społecznej i nie odbiegają od ich charakteru. Los zsyła ją do armii, następnie do niewoli, gdzie uczy się sztuki przetrwania. Porywa już od pierwszych stron.

Edyta muł-pałka. Pełna opinia pod adresem: http://zaczytanejeze.blogspot.com/2017/09/achaja-trylogia-andrzej-ziemianski.html. achaja - młodziutka, ale Achaja. Tom 1 Pobierz twarda księżniczka, wskutek dworskich intryg, zawiści i chciwości bliskich jej osób szybko i w brutalny sposób zostaje odsunięta z kolejki pretendentów do tronu. Nie wiem, czego się spodziewać po następnych tomach, ten świat jest nieprzewidywalny (!), mam nadzieję, że będzie jeszcze ciekawiej.. Przestaje być grzeczną księżniczką. Drogi imperatorze! poprzednio oceniłam pojedynczą książkę, jednak na tym świecie jest ich tyle, iż nie starczyłoby mi wszystkich dziewięciu żyć, gdybym miała zrecenzować każdą z osobna. A to dopiero początek... .

Dawno Achaja. Tom 1 Pobierz nie czytałam o takich "epickich" potyczkach (ostatnim razem chyba jak jeszcze "bleach" miał jakiś sens, czyli wieki temu). . Strasznie podoba mi się lekkość pióra autora, nawet trudne sytuacje wychodzą mu bardzo naturalnie, nie spotkałam się tutaj z żadną naiwną sceną. Powoli się rozkręca ale wciąga i trzyma w napięciu polecam. Akcja wartka, niesamowite zwroty akcji. Świeże, zaskakujące, zabawne lub straszne - czyli takie jak być powinno :-). Ostatni rozdział był po prostu rewelacyjny.

Moim zdaniem trylogia achaja jest absolutnym mistrzostwem i dowodem kunsztu autora oraz klasyką samą w sobie. Znalazłam jednak częściowe rozwiązanie problemu. . Achaja to fantastyczna książka - szczerze polecam - wciągnie najbardziej wymagających. Następne recenzje dotyczyć będą trylogii, serii czy sag, chyba że któraś pozycja wyróżni się na tle pozostałych bądź seria złożona będzie z książek, których fabuły nie łączą się za sobą, a stanowią odrębne treści.

Komentarze

Mysilicielka

Mysilicielka

Strasznie podoba mi się lekkość pióra autora, nawet trudne sytuacje wychodzą mu bardzo naturalnie, nie spotkałam się tutaj z żadną naiwną sceną. Nie wiem, czego się spodziewać po następnych tomach, ten świat jest nieprzewidywalny (!), mam nadzieję, że będzie jeszcze ciekawiej.. Ostatni rozdział był po prostu rewelacyjny. Z wielką przyjemnością czytałam chociażby rozmowy z hekkem, czasami jego wypowiedzi sięgały całej strony, ale to nie były "suche wykłady", tylko żywa mowa i ekspresja. Te walki... Wypowiedzi bohaterów są odpowiednio dobrane do ich pozycji społecznej i nie odbiegają od ich charakteru. Dawno nie czytałam o takich "epickich" potyczkach (ostatnim razem chyba jak jeszcze "bleach" miał jakiś sens, czyli wieki temu). .

Karolina Barecka

Karolina Barecka

Szczerze polecam :). Akcja wartka, niesamowite zwroty akcji. Niesamowita trylogia. Porywa już od pierwszych stron. .

Zaczytane Jeże

Zaczytane Jeże

Mam nadzieję, że inni również przekazali tobie zdobyte informacje, które okazały się przydatne. Następne recenzje dotyczyć będą trylogii, serii czy sag, chyba że któraś pozycja wyróżni się na tle pozostałych bądź seria złożona będzie z książek, których fabuły nie łączą się za sobą, a stanowią odrębne treści. Nowe postanowienie zacznę od achai andrzeja ziemiańskiego, a następnie osobno prześlę ci, panie, dane o jej kontynuacji, gdyż osiem pozycji naraz stanowiłoby zbyt obszerny materiał do przeanalizowania. Znalazłam jednak częściowe rozwiązanie problemu. Niech twa władza trwa wiecznie kot (...) pomimo licznych wątków autor umiejętnie i konsekwentnie wprowadza nowe istotne informacje, wzorowo buduje napięcie, stwarza nowe teorie (nie tylko teologiczne) oraz odsłania najmroczniejsze strony ludzkiej natury i życia. Moim zdaniem trylogia achaja jest absolutnym mistrzostwem i dowodem kunsztu autora oraz klasyką samą w sobie. Drogi imperatorze! poprzednio oceniłam pojedynczą książkę, jednak na tym świecie jest ich tyle, iż nie starczyłoby mi wszystkich dziewięciu żyć, gdybym miała zrecenzować każdą z osobna. Pełna opinia pod adresem: http://zaczytanejeze.blogspot.com/2017/09/achaja-trylogia-andrzej-ziemianski.html. .

monika

monika

Achaja to fantastyczna książka - szczerze polecam - wciągnie najbardziej wymagających. .

Piotr

Piotr

Świeże, zaskakujące, zabawne lub straszne - czyli takie jak być powinno :-). .

Pawel Krakowiak

Pawel Krakowiak

Powoli się rozkręca ale wciąga i trzyma w napięciu polecam. .

Zostaw komentarz