Steve Jobs

Steve Jobs

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Liczba stron: 736
Rozmiar 4,4 MB
Data premiery: 2011-11-18
Tytuł: Steve Jobs
Autor: Isaacson Walter
Tłumacz: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 736
Data premiery: 2011-11-18
Rok wydania: 2011
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 10860861

  . Czyta się ją prawie jednym tchem. Przemawiająca do wyobraźni historia jobsa ukazuje, jak ważne są w życiu pomysłowość, siła charakteru, talenty przywódcze i wierność wartościom. Biografia człowieka, który zmienił świat komputerów okazała się świetną pozycją opisującą fakty z życia o których wielu ludzi nie miało pojęcia. Gnany przez wewnętrzne demony, jobs potrafił doprowadzać swoje otoczenie do furii i rozpaczy. . opierając się na ponad czterdziestu rozmowach z jobsem, przeprowadzonych w ciągu dwóch lat, a także na wywiadach z ponad setką osób: członkami rodziny, przyjaciółmi, przeciwnikami, konkurentami i kolegami jobsa, walter isaacson spisał wciągającą opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu oraz płomiennej osobowości twórczego przedsiębiorcy, którego wykraczająca poza wszelkie schematy pasja i perfekcjonizm zrewolucjonizowały sześć branż: komputery osobiste, filmy animowane, muzykę, Steve Jobs Pobierz telefony, tablety i publikacje cyfrowe. Przedstawia steve'a jakim był w dobrych i złych momentach rozwoju apple.ciekawa i inspirująca książka.

Ale jego żywiołowa osobowość i tworzone przez niego produkty były ściśle zespolone – podobnie jak warstwa sprzętowa i oprogramowanie urządzeń apple – funkcjonując jak jeden zintegrowany organizm.. Polecam dla wszystkich fanów nadgryzionego jabłka.. Steve Jobs Pobierz . Steve jobs intrygujący, irytujący, wieczne dziecko a jednocześnie przebiegły, bez skrupułów, poszukujący. Do tego dobrze się czyta - wciąga. . .

Bardzo ciekawie napisana biografia. Bardzo prawdziwa, "odbrązawiająca" jobsa, ale jednocześnie nie odejmująca mu żadnej z jego zasług. Polecam książkę. Steve Jobs Pobierz Opowieść o wizjonerze wszechświata. A już na pewno ktoś, kogo interesuje rozwój komputerów i elektroniki z ostatnich paru lat, gdyż przez całą książkę przewijają się znane nazwiska jak i wielkie firmy z branży. Świetnie się czyta, mimo dużej objętości książki.. Bardzo dobrze napisana książka, nie żadna pomnikowa hagiografia.

Szczerze polecam.. . Kupiłem e-booka, ale chyba zdecyduję się również na "twardą okładkę", żeby była również na półce.. Uczciwa i ciekawie napisana biografia. Wydaje mi się, że autorowi udało się znaleźć złoty środek w opisach Steve Jobs Pobierz życia głównego bohatera. Warto przeczytać, bo wówczas spojrzenie na apple'a zmienia się.ale warto też przeczytać by dostrzec cenę życia na krawędzi.. W bardzo ciekawy i przystępny sposób opisuje historie wielkiego człowieka.

Myślę, że coś ciekawe Steve Jobs Pobierz dla siebie znajdzie zarówno czytelnik, który jest wielbicielem dzieł jobsa, jak również taki, który uważa apple za sektę. Nie został on ani przedstawiony jako człowiek bez skazy, ani ktoś zepsuty do szpiku kości. Geniusz, tyran, na pewno niezwykła osobowość. To, że postać jest ciekawa i intrygująca to wiedziałam, że do tego dochodzi kunszt biografa, który w świetny sposób opowiada historię życia steva. Czasami aż ciężko uwierzyć, że całość dzieje się w wielkich stanach zjednoczonych, a nie na jednym osiedlu :). . .

Komentarze

pati

pati

Szczerze polecam.. Opowieść o wizjonerze wszechświata. .

Mirikol

Mirikol

Polecam książkę. Polecam dla wszystkich fanów nadgryzionego jabłka.. W bardzo ciekawy i przystępny sposób opisuje historie wielkiego człowieka. .

jewsy

jewsy

Świetnie się czyta, mimo dużej objętości książki.. To, że postać jest ciekawa i intrygująca to wiedziałam, że do tego dochodzi kunszt biografa, który w świetny sposób opowiada historię życia steva. .

JMuzzy

JMuzzy

Geniusz, tyran, na pewno niezwykła osobowość. Steve jobs intrygujący, irytujący, wieczne dziecko a jednocześnie przebiegły, bez skrupułów, poszukujący. Warto przeczytać, bo wówczas spojrzenie na apple'a zmienia się.ale warto też przeczytać by dostrzec cenę życia na krawędzi.. Bardzo dobrze napisana książka, nie żadna pomnikowa hagiografia. .

Przemek

Przemek

Bardzo prawdziwa, "odbrązawiająca" jobsa, ale jednocześnie nie odejmująca mu żadnej z jego zasług. Kupiłem e-booka, ale chyba zdecyduję się również na "twardą okładkę", żeby była również na półce.. Uczciwa i ciekawie napisana biografia. Do tego dobrze się czyta - wciąga. .

Łukasz Książek

Łukasz Książek

Przedstawia steve'a jakim był w dobrych i złych momentach rozwoju apple.ciekawa i inspirująca książka. Biografia człowieka, który zmienił świat komputerów okazała się świetną pozycją opisującą fakty z życia o których wielu ludzi nie miało pojęcia. .

Daniel Pindral

Daniel Pindral

Wydaje mi się, że autorowi udało się znaleźć złoty środek w opisach życia głównego bohatera. Myślę, że coś ciekawe dla siebie znajdzie zarówno czytelnik, który jest wielbicielem dzieł jobsa, jak również taki, który uważa apple za sektę. Czasami aż ciężko uwierzyć, że całość dzieje się w wielkich stanach zjednoczonych, a nie na jednym osiedlu :). Czyta się ją prawie jednym tchem. Bardzo ciekawie napisana biografia. A już na pewno ktoś, kogo interesuje rozwój komputerów i elektroniki z ostatnich paru lat, gdyż przez całą książkę przewijają się znane nazwiska jak i wielkie firmy z branży. Nie został on ani przedstawiony jako człowiek bez skazy, ani ktoś zepsuty do szpiku kości. .

Zostaw komentarz